חזרה לתוצאות החיפוש

Xtreme VR - עמדות מציאות מדומה ניידות

Xtreme VR

החברה שלנו גאה להיות זו המביאה את הבשורה הבאה של ענף האטרקציות לקייטנות :

עמדות מציאות מדומה ניידות לכל סוגי האירועים. כיום בכל האירועים, הפרטיים והעסקיים גם יחד, משלבים אטרקציה שדרכה ממנפים את האירוע והופכים אותו למיוחד.

אנחנו מזמינים אתכם לשכוח מכל מה שהכרתם, וליהנות מעמדות של מציאות מדומה בקייטנה שלכם.

אם אתם מחפשים בקייטנה שלכם לשלב מימד של אקסטרים, חוויה עוצרת נשימה וחדשנות – יש לנו מה להציע לכם! הגבול בין הדמיון למציאות נעלם, המשתתפים בקייטנה יגלו מחדש את קצב פעימות לבם והחוויה היא פשוט בלתי נשכחת!

פייסבוק:

https://www.facebook.com/XtremeVR.IL/

אתר:

http://xtreme-vr.mefik.co.il/

עמדות מציאות מדומה לאירועים

האטרקציה של המציאות המדומה הפכה בעולם כולו לאטרקציה פופולארית שהביקוש לה לעולם פוסק. אנחנו כעת מעניקים לכם את האפשרות ללכד את כל המשתתפים בקייטנה שלכם לאירוע תחת אותה החוויה והתרגשות. אם אתם מחפשים חוויה של VR באירוע שלכם – רק "אקסטרים VR"!

האטרקציה שלנו

האטרקציה שלנו מגיעה בדמות של עמדת מציאות מדומה המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת, ותחומה באזור של עד כ-25 מ"ר. כדי להעניק למשתתפים שלכם חוויה בלתי נשכחת, הצטיידנו בציוד האיכותי והמתקדם ביותר הכולל משטחים מיוחדים, חישני תנועה המייצרים אפקט מרגש מאין כמוהו!

מתחילים?

כל משתתף בעמדת ה- VR מקבל משקפיים, אוזניות ושני שלטים – כעת, אפשר להתחיל! מוכנים להיכנס לעולם שונה מזה שהכרתם? רוצים לנוע בחופשיות במרחב מרתק שאין לו סוף? מוכנים להוביל סיטואציה מרתקת? עמדות ה- VR הולכות לקחת את האירוע שלכם הכי רחוק שרק אפשר...

אנחנו ואתם באטרקציה מרהיבה

העמדה שלנו משלבת בתוכה משחקים שונים והפעלות רבות:

משחקים המשלבים יריות, טיפוסי הרים, קרבות איגרוף, משחקי ספורט, אתגר של הליכה על קורה, חץ וקשת ועוד...

כל משתתפי הקייטנה בחוויה אחת גדולה

האטרקציה של המציאות המדומה ביום כייף בקייטנה הופכת חוויה משותפת לכלל המשתתפים ומלכדת אותם תחת אותה ההתרגשות. המסע שעובר המשתתף מוקרן על מסך טלוויזיה, וכך גם המשתתפים הפסיביים יכולים לקחת חלק גדול ולחוות את החוויה דרך פריזמה של צופים שיכולים לכוון ולעזור למשתתף במסע שלו.

בהצלחה

טעימה קטנה מאקסטרים VR

&feature=youtu.be