חזרה לתוצאות החיפוש

קייטנת מחול ואומנויות - מובה דאנס חולון

 • שם:
  קייטנת מחול ואומנויות
 • עיר/ישוב:
  חולון
 • כתובת:
  גבעת התחמושת 27
 • תאריך תחילה:
 • תאריך הסיום:
 • ימי פעילות:
  א-ה
 • שעות הפעילות:
  08:00-13:00 (אפשרות עד 16:00)
 • טווח הגילים:
  6-12
 • מנהל/ת:
  מליסה
 • טלפון:
 • דוא”ל:

מובה דאנס – בית ספר לבלט קלאסי ומחול

הוקם בשנת 2017 ע"י הרקדנית, הכוריאוגרפית והמורה, מליסה מורן, מורה מוסמכת לבלט קלאסי ובוגרת בית הספר “Escuela Superior de Música y Danza de Monterrey” (בית הספר הגבוה למוסיקה ולריקוד במונטריי), במקסיקו.

בשנות לימודיה היא רכשה ידע עמוק בשיטת הבלט הקובני, אשר גובשה על ידי הרקדנים בעלי השם העולמי Alicia Alonso (prima ballerina assoluta) ו- Fernando Alonso, מייסדי הבלט הלאומי בקובה.

במשך השנים, מליסה צברה את הנסיון הדרוש על מנת לאמן תלמידים צעירים נושאי פרסים ומבוגרים, מרמת מתחילים ועד מקצועיים, לא רק במקסיקו אלא גם בוינה, אוסטריה וכיום בישראל. חלק גדול מאימוני הריקודים שלה היה בסגנונות ג'אז, בלט, מודרני ופלמנקו. בנוסף, הוכשרה בקורסים מקצועיים וסדנאות במקסיקו סיטי, אמסטרדם, ניו יורק, סיאטל, וינה ותל אביב, יחד עם מורים עולמיים הראויים לציון כמו- Mina Hachar, Jaime Vargas, Irina Provorova, Christine Ferrando, Judit Szabo, Edit Lafranco, ועוד.

רפרטואר (סדנה)

הדרך הטובה ביותר ליישם את כל הטכניקות המיושמת במהלך שיעורי הבלט היא ללמוד את כל סוגי ריקודי הבלט, טריו, דואטים ואפילו עבודות סולו של הבלטים הגדולים ביותר בהיסטוריה. בשיעורים אלו, התלמידים לא רק ילמדו את המוזיקליות, הכוראוגרפיה והאמנות של כל בלט, אלא גם יחוו את הדרישות של התהליך הכוראוגרפי, בדומה לזה של חברת בלט מקצועית.

בלט קלאסי ( שיעורים על בסיס יומי)

שיעורי הבלט יתרכזו במטרה שהתלמידים ירכשו כוח, גמישות וקואורדינציה. התלמידים יצטרכו להתגבר על תרגילים מורכבים יותר על הבר ובמרכז, אשר ידרשו יותר שליטה, ריכוז, גמישות ומוזיקליות על מנת לבצע קומבינציות באופן מדויק. אורך השיעורים הוא שעה ורבע על בסיס יומי, על מנת להשיג התקדמות טובה אשר בסופו שתסייע בהכנה לשנת הלימודים הקרובה.

אקרובטיקה והתעמלות אמנותית (סדנה)

שיעורי התעמלות אומנותית ואקרובטיקה שמטרתם: פיתוח ריכוז, שווי משקל ויציבה נכונה, פיתוח מהירות, כוח ועבודת צוות. הילדים ירכשו מיומנויות יסוד ושימוש במכשור מתאים.

ג'אז (שיעורים על בסיס יומי)

ג'אז הוא סגנון ריקוד כיפי שקל ללמוד, הוא הוא עוזר לפתח את הכושר והטון של הגוף. ללמוד ג'אז היא הדרך האידאלית לפתח כישורי ריקוד משולב, תוסס, אנרגטי ויצירתי. בשיעורי הג'אז נלמד סגנונות וטכניקות ממגוון רחב של צורות ריקוד פופולרי כמו: רחוב, מסחרי ותיאטרלי.

היפ-הופ (סדנה)

היפ הופ הוא סגנון ריקוד מושלם לילדים בכדי להישאר פעילים. מוזיקליות, קצב ותנועה יצירתית הם מרכיבים מרכזיים של סגנון ריקוד זה. הילדים ילמדו טכניקות כוללות פופינג, נעילות ואלמנטים שונים בכדי לפתח את היכולות שלהם בריקוד חופשי.

מוסיקה (סדנה)

הילדים ינגנו על מגוון כלים מרהיב ואיכותי‚ ילמדו לשיר ולאלתר‚ להכיר יצירות מופת קלאסיות‚ ללוות שירים בכלי הקשה וליהנות מפעילויות מוסיקאליות שמעשירות את השמיעה והקצב.

דרמה ומשחק (סדנה)

כמה מהבלטים הגדולים ביותר בהיסטוריה כוללים סצנות בלתי נשכחות, שבלי משחק נהדר לא היו מצליחים כלל. משחק אמין יעביר לקהל סערה של רגשות שישלחו צמרמורות מהראש ומטה, וזוהי בדיוק הסיבה למה שיעור דרמה הם חלק חשוב מפיתוח הכשרון האומנותי של הילדים. שיעורי הדרמה שלנו הם מבוא נהדר לעולם המשחק, בו ילמדו משחק, שירה, אימפרויזציה וביצועים מבויימים.

איפור תיאטרלי (סדנה)

בלט הוא אחד מאומנויות הבידור המחייבות את הרקדנים להחזיק במגוון רחב של מיומנויות לפני שעולים לבמה. אחת מהן ללמוד כיצד להתאפר. איפור תיאטרלי מדגיש את הפנים ואת הבעות הפנים, וזה חשוב ללמוד לעשות את זה נכון, כי כאשר כל אורות הבמה על הרקדן/ית ומרחק משמעותי נוצר בין הרקדן/ית לקהל, רקדנים יכולים בקלות להראות ללא רגש וחיוורים. בשיעורי אלו התלמידים ילמדו לא רק איך ליישם את איפור הבמה הבסיסי, אלא גם להפוך את עצמם לחיה פראית, לאדם מבוגר ואפילו ליצירת אמנות סוראליסטית.