ליהנות מכל הטוב של קייטנת גלישה בתל אביב| מחנה גלישה

אם הילד או הילדה שלכם משוגעים על ים למה שלא תנצלו זאת לטובתם? כיום ילדיכם יכולים ליהנות מקייטנות ומחנות גלישה בתל אביב, שמתקיימות אמנם על חוף ת"א, אבל מרגישות מינימום כמו מינימום בהוואי. 

מחנה גלישה בתל אביב | קייטנת גלישה בתל אביב קיץ 2019!

 

קייטנת גלישה תל אביב

 

קייטנת הגלישה מיועדת לילדים מגיל 6 ומעלה בעלי ידע בסיסי בשחייה, אבל בקייטנה זו מקבלים הילדים ערכים נוספים שהם הרבה מעבר לגלישה.

קייטנות מסוג זה מחזקות את ילדיכם מכל הבחינות בדרך של הנאה ובהתאמה אישית, מבחינה גופנית, נפשית וכן מבחינת הביטחון העצמי.

למעשה, בקייטנה זו יקבל ילדיכם כלים להמשך החיים שיעזרו לו להתמודד עם פחדים וקשיים שונים, כי לאחר שילדיכם התגברו על הים אין דבר שהם לא יוכלו לעשות. וכמובן שהם יינצלו את הקיץ באופן מקסימלי בקייטנה שמשלבת הנאה לכל החושים, חינוך וערכים.

 

קייטנת גלישה בתל אביב -   בטיחות מעל הכל


בקייטנת גלישה בתל אביב ילדיכם יקבלו ציוד גלישה ייעודי ובטיחותי שמותאם לילדים, למשל גלשני לימוד שעשויים מספוג רך, חולצת לייקרה, פעילות בחוף מוכרז עם שירותי הצלה ורפואה ועוד.

בקייטנה זו ילדיכם ייהנו מהידע של מדריכים מיומנים ומקצועיים ויכירו את תנאי הים המשתנים. בנוסף, כל קבוצת גלישה כוללת מקסימום 5 ילדים כך שילדיכם יזכה ללימוד בקצב האישי שלו. וכמובן, הקייטנה נעשית ברישיון מלא וכוללת ביטוח.

 

וזוהי רק ההתחלה

 

קייטנת גלישה בחוף בתל אביב היא חוויה שתישאר עם הילדים שלכם לאורך זמן. ואם עם הזמן הם ישכחו את החוויות שלהם מהקיץ (לא סביר אבל בכל זאת אפשרי), צילומי הוידאו והסטילס ידאגו להזכיר להם זאת גם בחורף הקר.

מה נדרש מכם לעשות? רק לדאוג לקרם הגנה, לכובע, לבגדים יבשים להחלפה ולמגבת. כל השאר ארוחת בוקר, שתיה, צל ומצב רוח טוב באחראיות הקיטנות

 

קייטנת גלישה בתל אביב – קייטנה ייחודית במרחב הים הפתוח

 

קייטנת גלישה בתל אביב מציעה למשתתפים חוויה בלתי נשכחת של גלישה בים אשר בה הילד לומד להכיר את הים מקרוב כאשר מדובר בחוויה המעניקה העצמה והתפתחות עם הרבה הנאה ותחושה של חופש ושחרור

 

בעבר קייטנה הייתה מקום תעסוקה לילדים. הם הסתפקו בכובע שמש, בחולצה ובהמנון עליז כאשר החוויות היו על אש נמוכה בהשוואה למה שהקייטנות של היום מציעות. יום אוהלים בחורשה הסמוכה הייתה החוויה האולטימטיבית שכל קייטנה התהדרה בה. שוקו ולחמנייה לכל ילד היה בונוס מיוחד שרק קייטנות נחשבות נידבו לקייטנים הצעירים וכולם צעדו בכיף אל הקייטנה שתמיד הייתה יותר חווייתית מהלימודים.

 

הקייטנות של היום הם הרבה יותר מפוצצות. התכניות גרנדיוזיות והילדים המשתתפים בקייטנות הללו נהנים מחוויות בסדר גודל שאנחנו ההורים יכולנו רק לחלום עליהם כאשר היינו בגילם. קחו למשל את קייטנת גלישה קאנטרי סרף בתל אביב...

 

הכירו את קייטנת הגלישה קאנטרי - בחוף הצוק ת"א משנת 2006

ו ללמוד לגלוש, להכיר חברים חדשים ולהבין את תורת הים.

אנו עובדים בקבוצות קטנות, יחס אישי, צוות מדריכים מנוסה ושיטות אימון מתקדמות. מחנכים את הילדים לשמור על סביבה ימית נקיה ומקפידים על תזונה נכונה וגוף בריא. הגלישה עבורינו היא מקום של חופש והרגעות ובו בזמן התמדה, נחישות וצמיחה.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

"הדרכנו אלפי תלמידים מכל הגילאים ואנו גאים להמשיך וללמד גלישה בצורה המקצועית ביותר, עם דגש על איכות הדרכה, בטיחות והנאה. אצלנו, מה שקובע זה היחס האישי והאכפתיות מכל חניך וחניכה."

--------------------------------------------------------------------------------------------------

צוות ההדרכה של הקאנטרי מורכב משורה של מדריכים/ות מעולים ובעלי הסמכה, שהוכשרו בשיטות המתקדמות בעולם לאימון גלישה. אצלנו, מה שקובע זה המקצועיות, היחס האישי והאכפתיות מכל חניך וחניכה.

• חינוך לשמירה על סביבת החוף והים.

• מודעות לתזונה נכונה ככלי לחיים פעילים ובריאים.

• תחזוק הגוף ע"י תרגילי ספורט ממוקדי גלישה.

 

קייטנת גלישה תל אביב

 

מציעה למשתתפים חוויה בלתי נשכחת של גלישה בים, אשר בה הילד לומד להכיר את הים מקרוב כאשר מדובר בחוויה המעניקה העצמה והתפתחות עם הרבה הנאה ותחושה של חופש ושחרור.

הורים שנבהלים אולי מהרעיון, צריכים לדעת כי קייטנת הגלישה נערכת תוך שמירה הדוקה על ביטחונם של הילדים. ישנו צוות מדריכים מורחב כאשר כל אחד מהם ממונה על קבוצה קטנה והוא מפקח על כולם כל הזמן. הגלישה נעשית בחוף מפוקח ובטוח עם שובר גלים כדי להעניק לילדים את החוויה במקום הכי בטוח עבורם.

בית הספר לגלישה דואג גם מפני חשיפה בלתי מבוקרת לשמש כאשר הילדים יוצאים להפסקות בצל, הם שותים, אוכלים, מתמרחים בקרם הגנה וחוזרים לגלוש.

קייטנות הגלישה מתאפיינות יותר מכל קייטנה אחרת ביחס אישי שכל ילד וכל משתתף נהנה ממנו. בגלל האופי של קייטנות מן הסוג הזה קיימת הקפדה רבה על הרכב מצומצם של קבוצות עם התאמה מלאה של הרמה והגיל.

כל משתתף זוכה למעקב צמוד והשגחה מלאה בכל שעות הפעילות.

 

קייטנת גלישה תל אביב– ההנאה מובטחת

 

אתר ארגון קייטנות מציע לכם קייטנות גלישה מיוחדות לילדים המחפשים אטרקציות ייחודיות. הילד ייצא אל מחוץ לכל מסגרת פורמאלית וייהנה מחוויה ייחודית במרחב הפתוח של הים. הוא ילמד להתמודד עם עצמו מול הים ויגיע לגבהים חדשים.

כל ילד מגיל 7 יכול להצטרף לקייטנות מן הסוג הזה וליהנות מחוויה מיוחדת שתעניק לו כלים לכל החיים.

ידע בסיסי בשחייה ורצון ללמוד וליהנות – זה כל מה שצריך.

 

 

קייטנת גלישה תל אביב  - אז מה צריך לעשות? 

 

כדי להינות מכל הטוב של קייטנת גלישה תל אביב עליכם לעשות פעולה פשוטה: לחפש באתר של ארגון הקייטנות ולבחור את הקייטנה המתאימה מתוך מגוון קייטנות בתחום זה.

 

קרדיט: מועדון גלישה אקווה סטמינה - קייטנות גלישה וחוגים לילדים

קרדיט: מועדון גלישה אקווה סטמינה - קייטנות גלישה וחוגים לילדים

 

רשימת קייטנות גלישה + קישוריות

קייטנת גלישה בתל אביב

    אקווה סטמינה - Aqua Stamina   054-547-8321
    קאונטרי בי"ס לגלישה - Country Surf School

       

052-880-4131

    קוצי מועדון גלישה - KOTZI Surf Club  
050-384-9178  
    Oran Surf School - אורן בי"ס לגלישה          050-340-5413
 
    קייטנת גלישה בחוף גורדון    
    טופסי - TOPSEA         050-432-9001  
    קייטנת גלישה בחוף דולפינריום    
    מועדון הגלישה הישראלי - israelsurfclub   052-259-1089
    גלים ביה"ס לגלישה ת"א - Galim Surf               03-517-5557
    קייטנת גלישה בחוף המערבי    
    מאיה סרף - mayasurf         054-995-5805
   
קייטנת גלישה בחוף פארק דרום  
   
    LAKE TLV - פארק דרום   03-739-1168

 

הדפסה שלח לחבר