קייטנות גלישה 2020 בארגון הקייטנות של ישראל

אתם מהרהרים איזו קייטנה עדיפה לילדכם? אנחנו פה בשביל לעזור לכם להיות ממוקדים. ריכזנו עבורכם את קייטנות הגלישה המרהיבות באתר שלנו. 

מאת: צוות ארגון הקייטנות של ישראל 

 

הילדים שואלים אתכם מתי הולכים לים? "אמאבא תקנו לי גלשן?", זו הזדמנות מדהימה עבור הילדים להתחבר לים ולגלים.

מהרו להירשם! מתלבטים? הרשו לנו להציג בפניכם אפשרות לפעילות שונה ומעניינת לקיץ הקרוב, כזו שתעניק לילד/ה שלכם תחושת שייכות, חיזוק הביטחון העצמי, חיזוק הגוף הענקת כלים להתמודדיות עם קשיים ופחדים והכל בדרך של הנאה רבה. בסוף הכתבה יחכו לכם טיפים לבחירת קייטנה מתאימה.

 

קייטנה לגלישת גלים - קייטנת גלישה בתל אביב

 


 

 

קייטנת הגלישה קאנטרי - הראשונה והאיכותית בחוף הצוק ת"א משנת 2006

 

 

בואו ללמוד לגלוש, להכיר חברים חדשים ולהבין את תורת הים.

אנו עובדים בקבוצות קטנות, יחס אישי, צוות מדריכים מנוסה ושיטות אימון מתקדמות. מחנכים את הילדים לשמור על סביבה ימית נקיה ומקפידים על תזונה נכונה וגוף בריא. הגלישה עבורינו היא מקום של חופש והרגעות ובו בזמן התמדה, נחישות וצמיחה.

 

 

 

קייטנת גלישה - GET SURF - בית ספר לגלישה

 

 

בית ספר גט-סרף GET SURF הוא בית ספר לגלישה, אשר ממוקם בחוף תאיו בבת ים.
חוף תאיו מספק גלים כל השנה, ומאפשר סביבה בטוחה ללימוד גלישה בזכות מבנהו ובזכות מגוון השבירות באיזור.
בית הספר עוסק בהדרכה של גלישת גלים וחינוך ימי באופן המקצועי ביותר. אנו פועלים תחת הקפדה על כללי הבטיחות, יחס אישי, ציוד ברמה הגבוהה ביותר וכמובן הטמעת סגנון החיים הייחודי, אהבת הים, הגלים ומלא כיף.

הקייטנות פועלות בניהולו של דין אלמוג מטובי הגולשים בישראל, מדריך גלישה מוסמך מטעם ויינגייט – המכון הלאומי לחינוך גופני וספורט וחבר בנבחרת בילבונג ישראל.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן

 

קייטנת גלישה LAKE TLV - קייטנת וויקבורד וסקי מים בכבלים

 

 

כל הורה וילד מכירים את המצב הבא – החופש הגדול מתקרב, אתם מחפשים רעיון לפעילות מקורית שתעזור לצעירים להעביר את הזמן בחופש אבל לא מצליחים למצוא משהו שימצא חן בעיני כולם. אם גם אתם מחפשים פעילויות מגניבות לחופש – יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מחנה הגלישה של LAKE TLV מחכה לכם.

בימים אלו החלה ההרשמה למחנה הגלישה בחופש הגדול ב-LAKE TLV. המחנה מתאים לילדים מגיל 9 עד 16 היודעים לשחות, עם ובלי ניסיון קודם בגלישה. המחנה נערך כאן אצלנו באגם שבפארק מנחם בגין בתל אביב ומועבר על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן

 

קייטנת גלישה בית הספר לגלישת גלים לנשים – MAYASURF

 

MAYASURF – זו בדיוק הפעילות שתעניק להם את כל זה והרבה מעבר, קייטנת גלישת גלים אישית. אם הילד/ה שלכם לא אוהבים קייטנה המונית ורועשת בה הם הולכים לאיבוד ומתאימה להם מסגרת אישית, אם אתם מסוג ההורים שאינם מעוניינים לבזבז זמן וכסף על “קייטנת בייביסיטר” ומעוניינים שהילד יתקדם בגלישה ויפיק ערך רב לעצמו ולא רק יעביר את הזמן, אם חשוב לכם שהילד יחזור הביתה אנרגטי עם ביטחון עצמי רב ושיפור ביכולת להתמודד עם אתגרים גם בהמשך החיים, ב-MAYASURF ילדכם יוכל ללמוד לגלוש בהנאה רבה ובתשומת לב המובילה לתוצאות.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן

 

 

קייטנת גלישה - לי-גל - קייטנת פסח וקיץ 2020 - קייטנות גלישה וסאפ

 

מועדון הגלישה "ליגל תרבות ים" הוקם ומנוהל ע"י גל דהן אלוף ישראל לשעבר, מציל ים ובריכה מוסמך, מדריך גלישה בקנה מידה עולמי אשר גלש בכל העולם ומוכר בתחומו בכל הארץ. מנהלת הקייטנות שירן מדריכת גלישה, מדריכת שחייה, אלופת אשדוד לגלישה לשנים 2012 ו-2016, מטפלת התנהגותית בבעיות קשב וריכוז באמצעות גלישה טיפולית.

המקצועיות, הניסיון והידע יוצר סביבה בטוחה,תומכת וחמה לילדכם יחד עם הקניית כישורים ימיים ברמה הגבוהה ביותר.
המועדון מקיים קייטנות גלישה בחופשים, שיעורי גלישה וסאפ פרטיים וקבוצתיים, השכרת ציוד, ימי הולדת ואירועים בים.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן

 

קייטנת גלישה - מחנה קיץ ספורט ימי אתגרי גלישה צלילה ושיט -


 

במהלך 28 שנה מחנה הגלישה והשייט שם לו למטרה לפתוח לדור המחר דלת אל הים, ולתת לילדיכם לנסות ולחוות כל אחד מסוגי הספורט הימי כגון: גלישת רוח, שייט, גלישת גלים, צלילה, קיאקים ועוד.. המטרה היא שהילדים יבחרו בעצמם באיזה תחום הם רוצים להתפתח, ואולי בבוא היום גם הם יביאו עוד מדליית זהב לישראל.
המחנה ממוקם במרינת תל אביב, מועדון לב הים, צמוד לחוף גורדון. הפעילויות הימיות מתרחשות בחופים שונים. גלישת רוח וקיאקים בחוף הילטון, חוף עם מציל.

מטרות המחנה: לתת להם לנסות ולחוות כל אחד מסוגי הספורט הימי כגון: גלישת רוח, , גלישת גלים, קיאקים ועוד.. המטרה היא שהילדים יבחרו בעצמם באיזה תחום הם רוצים להתפתח, ואולי בבוא היום גם הם יביאו עוד מדליית זהב לישראל.
המחנה ממוקם במרינת תל אביב, מועדון לב הים, צמוד לחוף גורדון. הפעילויות הימיות מתרחשות בחופים שונים. גלישת רוח וקיאקים בחוף הילטון, חוף עם מציל.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן

הדפסה שלח לחבר