קייטנות בחיפה והסביבה - שלל הפתעות ויצירות שמחכות רק לילדך בקייטנות קיץ 2020

גרים בחיפה והסביבה? ריכזנו כאן עבורכם את כל קייטנות קיץ 2019 בחיפה והסביבה!

 

יש ילדים שתמיד ימצאו דרכים להעסיק את עצמם ולאו דווקא מול המחשב והמסכים. הם נהנים לצייר, הם אוהבים לעצב, הם מסוגלים לשבת שעות ולפסל בפלסטלינה והחופשה אף פעם לא ארוכה מידי עבורם. אך יש כאלה שכל יציאה מהשגרה מצליחה לשעמם אותם ברמה כזו שהוריהם מוכנים לשלם כל סכום ובלבד שהילד יעשה עם עצמו משהו. יש גם את הילדים שההורים שלהם לא זוכים לחופשה בת חודשיים והם מחפשים נואשות פתרון עבור הילד שנשאר בבית לבדו משך שעות ארוכות בכל יום.

 

 

 

 

 

קייטנות בחיפה והסביבה– לילדים שרוצים ליהנות בחופשה

 

הקייטנות בחיפה והסביבה  מציעות את מיטב הפעילות האטרקטיבית לילדים כאשר הם לא יחושו איך הזמן עובר. אטרקציות ייחודיות שיעניקו להם גם את החוויה הלימודית וגם את האקשן שאין קייטנה שתהיה שלמה בלעדיה.

הפעילויות המוצעות כיום בקייטנות בחיפה והסביבה כוללות גם את הטיולים החווייתיים וגם את הפעילות המדעית עם ניסויים מרתקים בנושאים שונים. גם תחום היצירות וההתנסות במגוון חומרים שונים אינו נזנח והילדים נהנים מהיכרות עם חומרים חדשים ומיצירות אומנות היוצאות תחת ידיהם לאחר הדרכה מתאימה.

 

קייטנות בחיפה והסביבה - כיף לילדים – שקט להורים

 

הורים שנאלצים לצאת לעבודה מידי יום כאשר אין להם כל הנחות בגלל החופש הגדול, יכולים ליהנות מחופשה מדהימה וראש שקט מדאגות לילדים הנמצאים בחופשה, כאשר הם יודעים כי הילדים שלהם נמצאים כולם במסגרת מסודרת שממלאה להם את היום.

כאשר הילד חוזר בצהריים או בערב מהקייטנה גם המשך היום שלו ייראה אחרת, כי אם הוא היה עסוק ומסופק משך שעות הבוקר הרי שהראש שלו יהיה 'מלא'. כך שגם המשך היום ייראה אחרת מילד שהתעורר מאוחר 'כי חופש היום' וכל הבוקר ימרח לו בחוסר מעש ומהצהריים הוא כבר לגמרי יוצא מכלל שליטה והדבר בא ליד ביטוי הן בהתנהגות והן בהתנהלות היגעה לאורך כל שעות היום.

 

קייטנות בחיפה והסביבה– הפתרון המושלם

 

אנחנו ממליצים מאוד לכל הורה וכל ילד, לדאוג לניצול מקסימלי של ימי החופשה בקייטנות. אלו לא יגרעו כלל מתחושה החופשה הדרושה להם כל כך. עצם היציאה מהמסגרת הפורמלית כבר מעניקה להם את החופשה הדרושה והמסגרת של הקייטנה יוצקת לכל זה תוכן איכותי.

 

לקט הקייטנות בחיפה והסביבה לקיץ 2020

 

 

קייטנות ספורט וכייף

 

א. גרשגורן קייטנות - עושים את החופש גדול  - כאן

 

בכל יום, בנוסף לפעילויות הייחודיות ולטבילה בבריכה, הילדים יוכלו לבחור את פעילות החוג בו הם ישתתפו.

שיטת חופש הבחירה היומי מאפשרת לילדכם לבחור בכל יום חוג אחר מתוך מגוון החוגים המוצעים, כך שילדכם יכול ביום א' לבחור חוג רולרס, ביום ב' חוג קוסמות, ביום ג' הישרדות וכן הלאה.

כמובן שהילדים יכולים גם לבחור ללכת שוב לחוג שאהבו.

 

שיטת חופש הבחירה היומי נותנת לילדים, על בסיס יומיומי, את החופש לקבל החלטות עבור עצמם. בדרך זו הילדים משתתפים בפעילות ברצון מתוך בחירה אישית, מה שמאפשר הנאה מקסימאלית.

 

 

 

קייטנת ספורט וטניס - חיפה - כאן

קייטנות הספורט והטניס של המרכז לטניס בישראל מתקיימות ב-14 מרכזי טניס בפריסה ארצית ונערכות בחודשי יולי אוגוסט , כאשר בחלק מהמרכזים מתקיימים רק מחזור א' או ב' .

הקייטנה של המרכז לטניס בחיפה מתאימה לגילאי 6 ומעלה בכל הרמות , גם לילדים שאינם מתאמנים במרכז.

אז מה בתכנית? הרבה מעבר לטניס:

טניס, קטרגל במגרשי דשא סינטטי, I CLIMBE , בריכה, כושר גופני, תחרויות, פארק מים, משחקי מים ואטרקציות נוספות

 

 

 

 

קייטנת ספורט ימי - כאן

 

 

גלישת גלים, סאפ, קייט סרפינג, קיאקים, גלישת רוח שייט וכ'ו

 

 

 

קייטנת תיאטרון  -  לחץ כאן 

 

קייטנת ההפקה המסורתית של תיאטרון “הסטודיו” מפגישה את הילדים והנוער עם עולם התיאטרון מאחורי הקלעים ועל הבמה.
במסגרת הקייטנה יעברו המשתתפים והמשתתפות חוויה אמיתית של יצירת הצגה מא’ ועד ת’:

  • עבודה עם במאי/ת מקצועי/ת
  • שינון תפקיד בעל פה
  • עבודה על דמות בשיתוף פרטנרים
  • פיתוח דיבור נכון ושפת גוף
  • יצירת תלבושת ותפאורה
    ועוד…

הבמה בתאטרון הסטודיו

 

 

 

 

קייטנת תיאטרון ואומנות פלסטית 2019 יוצאת לדרך בתיאטרון חיפה. הקייטנה תתקיים השנה ב-2 מחזורים. במסגרת הקייטנה יהנו הילדים מסדנאות תאטרון ויפיקו הצגה בבנה הראשית

עוד בקיטנה בתאטרון חיפה:

  • ארוחת בוקר
  • שמירה במקום
  • צוות הדרכה מקצועי

 

הדפסה שלח לחבר