כך תבחרו פעילויות לקייטנה מוצלחת

איך למצוא את הפעילות המוצלחת והטובה ביותר לקייטנה, שבאמצעותה תיהנו אתם יחד עם הילדים מימים של כיף וחוויה? 

 

פעילויות לקייטנה מוצלחת

 

תרים אחר פעילויות לקייטנה? כאשר בוחרים את הפעילות המתאימה יש לשים לב למספר נקודות חשובות. כך תצליחו לבחור את הפעילות המוצלחת והמתאימה ביותר לקבוצה שלכם בערים השונות.

 

כך בוחרים פעילויות לקייטנה

 

גיל הילדים – לפני הכול חשוב לשים לב מהו הגיל של הילדים. לכל טווח גילאים מתאים לבחור סוג אחר של פעילות. ילדים קטנים אינם צריכים ריגושים עוצמתיים וחוויות מטלטלות. הם לא ייהנו מהם... ילדים בוגרים יותר לעומת זאת, צריכים פעילות לקייטנה אטרקטיבית הרבה יותר.

לכן חשוב לחלק את קבוצת הילדים לפי שכבת הגיל – כדי להצליח להתאים לכל קבוצה את התכנית המתאימה לה.


גודל הקבוצה – בעת בחירת התכנית חייבים לשים לב לגודל הקבוצה. לא כל פעילות בקייטנה מתאימה לכל גודל של קבוצה. יש פעילויות שמתאימות לקבוצות קטנות. פעילויות אחרות מתאימות דווקא לקבוצות גדולות יותר.


תקציב – עליכם לבחון מהו התקציב שעומד לרשותכם. יש לחלק את התקציב הכללי בצורה מושכלת בין ימי הקייטנה, כדי לא להוציא סכומי כסף גדולים עבור ימים מועטים, ולמצוא את עצמכם ללא תקציב הולם ליתר הימים.

הגדירו את התקציב שלכם ובחרו פעילויות לקייטנה שמתאימות בדיוק למסגרת שלכם.


בטיחות – כאשר בוחרים פעילות לקייטנה חובה לשים לב לפן של הבטיחות. לא כל יציאה מתאימה ולא כל אתר אכן מגן על הילדים במהלך הפעילות. שימו לב לפרט חשוב זה בעת הבחירה, כי האחריות לשלומן של הילדים מוטלת עליכם. אסור לכם לזלזל בכך.


גיוון – כל קייטנה צריכה להציע גיוון של פעילויות לקייטנה. בכל יום יש לספק את החוויה המגוונת והמעניינת. אם בחרתם פעילות של יצירה תבחרו למחרת הפעלה או יציאה. אל תחזרו על עצמכם וגוונו את סגנונות ההפעלה.


רעיונות - פעילות לקייטנה

 

מחפשים רעיונות עבור פעילויות לקייטנה? אנחנו בקיט ופנאי מזמינים אתכם להתרשם ממגוון עצום של מפעילים ופעילויות. בואו למצוא את ההפעלה המוצלחת ביותר! אצלנו תוכלו לבחור את הפעילויות לקייטנה המתאימות לכם ביותר.

 

 

מה תמצאו באתר ארגון הקייטנות של ישראל?

כחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של הארגון, הוקם אתר האינטרנט "קייט ופנאי – ארגון הקייטנות של ישראל" – האתר הגדול ביותר בישראל בתחום הקייטנות שמרכז במקום אחד את כל המידע הדרוש להורים, לנותני השירותים ולמנהלי הקייטנות: מאות קייטנות, מאות נותני שירות ואינספור מאמרים ומידע מקצועי.  

 

 

הדפסה שלח לחבר