חזרה לתוצאות החיפוש

סופה הסעות וטיולים -

הסעת התלמידים במערכת החינוך מסייעת ליישום חוק חינוך חובה לתלמידים שבאזור מגוריהם אין בית ספר, או שבית הספר נמצא בריחוק ניכר מביתם. מערכת ההיסעים נותנת מענה חשוב גם לתלמידי החינוך המיוחד בכך שהיא מתחשבת בסוגי הלקויות השונים הקיימים בחינוך המיוחד ומאפשרת לתלמידי החינוך המיוחד ללמוד בבתי ספר העונים על צורכיהם הייחודיים.

חברת סופה מסייעת למערכת החינוך ביישום הצורך להסעות תלמידים ועובדי הוראה למוסדות חינוך רשמיים בכפוף לאמות המידה שנקבעו לצורך כך. סופה הסעות וטיולים בעלת ניסיון רב בהסעות תלמידים במערכת החינוך הרגיל והסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

חברת סופה מחויבת להקפדה יתרה בסטנדרט הבטיחות להסעת ילדים ופועלת תחת סטנדרטים של איכות (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301), ופועלת בכפוף לדרישות המחמירות של מערכת החינוך ביישום. סופה הסעות וטיולים פועלת בכפוף לדרישות משרד החינוך העיריות והרשויות המקומיות, תוך מתן מענה ובקרה עבור כל אחד מהתלמידים אשר הזכאים לשירותי ההסעה.

סופה הסעות וטיולים מתמחה במתן שירותי הסעות לנוסעים מוגבלי תנועה והסעות נכים.

אנו מספקים מדיי יום שירותי הסעה למגוון לקוחות המוגבלים בתנועה, בהם, בתי הספר של החינוך המיוחד, מרכזי יום, מועדוני קשישים ועוד. סופה הסעות וטיולים פועלת בשיתוף פעולה עם אגודות הספורט במתן הסעות לקבוצות ספורט לתחרויות ופעילות ספורטיבית ייעודית לאוכלוסייה המרותקת לכיסאות גלגלים. לרשותנו צי כלי רכב מפואר המותאם להסעת נוסעים מוגבלי תנועה תוך הקפדה על הבטחת שלומם של הנוסעים. צי כלי הרכב המיועד לאוכלוסייה ייחודית זו מרווח ונוח הן ליושבי כסאות הגלגלים והן למלווים היושבים במושבי הרכב בסמוך אליהם. בכלי-הרכב מותקנים ציוד ואביזרים ייעודיים לרבות, מעלון להכנסת כסאות הגלגלים אל תוך הרכב, מתקני קשירה וייצוב של כסאות הגלגלים לרכב, רצועות בטיחות ייעודיות המאפשרים לנוסעים בכיסאות הגלגלים לנסוע בבטחה.

לעיתים נסיעה ברכב לאדם נכה או/ו מוגבל תנועה עשויה להיות פעולה לא פשוטה כלל, ולעיתים אף מאוד מאתגרת, לפיכך, בכדי להבטיח נסיעה בטוחה, נעימה ונוחה, הרכב מאובזרים באמצעי עיגון.

עורכים חתונה בצפון ויש לכם אורחים מהדרום ? מארגנים אירוע ורוצים שהאורחים יוכלו להישאר עד השעות הקטנות ללא דאגה ? הסעות מאורגנות לאירועים מביאות את האורחים בנוחות ובבטחה מביתם אל האירוע מבלי שדאגת הנהיגה רובצת עליהם.

מדוע כדאי להזמין הסעות לאירועים?

ארגון אירוע כרוך בהשקעה של זמן, אנרגיה וכסף רב . כשמארגנים אירוע רוצים שהוא יצליח, שיגיעו כמה שיותר אורחים, ושכולם יישארו עד סופו. אלא שפעמים רבות ההגעה אל האירוע והחזרה ממנו, עלולים להיות שיקול שיכביד על חלק מהאורחים, ואף יגרום לחלקם לבטל את בואם אליו. באירועי חתונה רבים נערכת החתונה במקום מרוחק ממקום מגוריהם של חלק מהאורחים. אורחים שצריכים לשקול נהיגה בדרך בחזרה מן האירוע,בשעות מאוחרות לאחר שתיית אלכוהול, חוששים, ועלולים לבטל הגעתם. חלק מן האירועים נערכים בגני אירועים ביער או בפינות חמד מרוחקות, אורחים שאינם רגילים בנהיגה או מתקשים בהתמצאות, עלולים לא להגיע מחשש שלא ימצאו את הדרך.

כאשר עורכים בר מצווה ורוצים לוודא שכל חבריו של חתן הבר/בת מצווה יגיעו למסיבה, מומלץ לארגן הסעה שתוריד את העול מהורי החברים ותבטיח הגעתם. כאשר מארגנים הסעה לאורחים, מורידים את כל "הקשיים" הבלתי צפויים והחששות, ומעלים בוודאות את מספר האורחים שיגיע לשמחה.

מה כולל השירות של הסעות לאירועים? - אוטובוס או מיניבוס שיאסוף את האורחים מנקודת מרכזית אחת שנקבעה מראש או ממספר נקודות איסוף שנקבעו מראש. הסעות לאירועים מחויבות להביא את האורחים בזמן לאירוע. הנהג מתכנן מראש את הדרך, כולל הפסקות, פקקים צפויים וכדומה, במטרה להתייצב בזמן. הסעות לאירועים הינם מצרך מבוקש ונועדו להקל הן על האורחים והן על המארחים ומיועדים למגוון רחב של הסעות.

סופה הסעות וטיולים מפעילה צי רכבים מפואר המותאם ללקוחות VIP. אצלנו חווית הנסיעה הינה חוויה נעימה לכל אורך הדרך. לרשותנו עומד צי רכבים המספק שירותי הסעות לאח"מים ואורחים מחו"ל בכלי רכב המפוארים ובהתאמה אישית וייחודית, ומופעל ע"י נהגים מקצועיים ומנוסים בהסעות אח"מים. אנו בסופה הסעות וטיולים מאמינים כי מגוון כלי הרכב העומד לרשותנו יכול לספק פתרון מתאים לכל אורח הנדרש לשירותי הסעה ברכבי VIP. סופה הסעות וטיוילים מתאימה את כלי הרכב המתאים ביותר ללקוחותיה, החל מהסעות ליחידים, הסעות לקבוצות ומשלחות גדולות.

אוטובוסים:

סופה הסעות וטיולים כאחת מחברות ההסעה הפרטיות המובילות בישראל מתמחה בהסעות תלמידים למוסדות חינוך, טיולים, תרבות ופנאי, תיירות ונסיעות מיוחדות בכפוף לדרישות הייחודיות של קהל לקוחותינו. לסופה צי אוטובוסים חדיש המצויד במערכות איתור שליטה ובקרה ומקושר באמצעות מערכות GPS למחלקת התפעול של החברה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. בכדי להעשיר את חווית הטיול והנסיעה, צי האוטובוסים שלנו מצויד במושבים נוחים המותאמים לנסיעות ארוכות, תאורת קריאה ומושבי הטיה. האוטובוסים כוללים מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, נגני CD ו-DVD ומסכי טלוויזיה שנועדו להנעים את הנסיעה, בנוסף ניתן ליהנות משירותי Wi-Fi אשר ניתן להפעילם בכל האוטובוסים. כחברה מובילה וותיקה בתחום ההיסעים אנו דואגים לא רק להנאתך אלא גם לבטיחותך, סופה הסעות וטיולים מקפידה על תחזוקת האוטובוסים ואבזורם באמצעי הבטיחות הנדרשים, עריכת בדיקות תקינות שוטפות וביצוע טיפולי הרכב במועדם, נהגי החברה הינם נהגים מקצועיים, ותיקים ובעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה.

מיניבוסים:

יתרונות מיניבוסים הם בקומפקטיות שלהם, שעולה על האוטובוס המאסיבי. מיניבוס יתן הרגשת גיבוש, ותחושה חברתית טובה יותר בזמן הנסיעה. הסעות ב-מיניבוס משמשות כהסעות של טיולים, תיירים, הסעות עובדים, וגם הסעות תלמידים אולם רק כאשר כמות הנוסעים אינה עולה על 20 אנשים. חברת סופה מגוון מיניבוסים חדישים המצוידים במערכות קשר אלחוטיות.

ברשות החברה כל הרישיונות וההיתרים הדרושים להסעת תלמידים, תיירים וכל סוגי הנוסעים.

נהגי החברה ישמחו לתת מענה ולהסיע את הלקוחות לכל מקום בארץ בו יחפצו, בכל זמן 24 שעות ביממה. בין אם מדובר בהסעת עובדים, הסעות לנמל התעופה, הסעות VIP והסעות ללקוחות פרטיים, אנו בסופה הסעות וטיולים מקפידים על רמת שירות מטיבית ומקצועית בכדי להנעים את הנסיעה לקהל לקוחותינו.

הסעות V.I.P

סופה הסעות וטיולים מפעילה צי רכבים מפואר המותאם ללקוחות VIP. אצלנו חווית הנסיעה הינה חוויה נעימה לכל אורך הדרך. לרשותנו עומד צי רכבים המספק שירותי הסעות לאח"מים ואורחים מחו"ל בכלי רכב המפוארים ובהתאמה אישית וייחודית, ומופעל ע"י נהגים מקצועיים ומנוסים בהסעות אח"מים. אנו בסופה הסעות וטיולים מאמינים כי מגוון כלי הרכב העומד לרשותנו יכול לספק פתרון מתאים לכל אורח הנדרש לשירותי הסעה ברכבי VIP. סופה הסעות וטיוילים מתאימה את כלי הרכב המתאים ביותר ללקוחותיה, החל מהסעות ליחידים, הסעות לקבוצות ומשלחות גדולות.