חזרה לתוצאות החיפוש

מתפנים שירותים כיימים - שירותים ניידים לכל אירוע

 • שם:
  מתפנים שירותים ניידים
 • עיר/ישוב:
  פ״ת
 • כתובת:
  חוות השלושה
 • מנהל/ת:
  אוראל
 • טלפון:
 • דוא”ל:

אנחנו בחברת מתפנים עוסקים ומתמחים במתן פתרונות נוחיות לכל מטרה נדרשת. לרשותנו,

היצע מרשים של תאי שירותים ניידים, תאי שירותים כימיים, בתי שימוש ניידים וברזיות מים.

מתפנים – פתרונות שירות מתקדמים לכל צרכי הנוחיות

פתרונות השירות המוצעים לכם על ידי חברת מפתנים, מותאמים לכל צרכי הנוחיות הנדרשים לכם, וזאת בהתאם לתנאי השטח, מספר המשתתפים באירוע, צרכי התחזוקה ופרמטרים נוספים לפיהם ניתן לתכנן בצורה יעילה ונכונה את אופן הצבתם והתקנתם של מתקני הנוחיות הניידים המסופקים לכם על ידי החברה.

מתקני החברה ועבור מי הם מיועדים ?

מתקני הנוחיות של חברת מתפנים כוללים היצע מרשים ואיכותי של שירותים כימיים ושירותים ניידים ומתקניה מיועדים ומותאמים לכל מטרת שימוש נדרשת ולכל מספר משתתפים נדרש. שירותי החברה מסופקים בין היתר לחברות נדל"ן וקבלנים, חברות להפקת אירועים, מתחמי אירוח ברחבי הארץ, מוסדות חינוך ומוסדות קהילתיים ולכל אדם פרטי או גוף עסקי המעוניין להציב שירותים כימיים, שירותיים ניידיים וברזיות מים לפרקי זמן כאלו ואחרים. לרשות החברה מערך שירות כלל ארצי באמצעותו היא מספקת את שירותיה ללקוחות שונים בכל רחבי הארץ. כמו כן, החברה מפעילה מוקד טלפוני לקבלת הזמנות ולצרכי הטיפול השוטף בלקוחותיה.

היצע מרשים של תאי שירותים ניידים, תאי שירותים כימיים, בתי שימוש ניידים וברזיות מים.

השירותים שלנו

* שירותי השכרת שירותים כימיים וניידים לכל מטרה

* שירותי אספקה והקמה של ברזיות מים לאירועים

* שירותי אספקה, תכנון והקמה של שירותים כימיים לאתרי בנייה

* שירותי אספקה, תכנון והקמה של שירותים ניידים לכל סוגי האירועים

* שירותי אספקה של שירותים ניידים מפוארים (נוחיות VIP) לאירועים אקסקלוסיביים

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מכל הפתרונות המתקדמים המוצעים לכם בתחום הנוחיות על ידי חברת מתפנים ולהצטרף למעגל ההולך ומתרחב של לקוחותיה המרוצים בכל רחבי הארץ.

השכרת שירותים ניידים לכל מטרה

הינם תאי נוחיות משודרגים המאפשרים לכם ליהנות מתאי שירותים מרווחים ונעימים. תאים אלו, משלבים בתוכם תא פנימי מרווח המאובזר בין היתר בכיורים אובאליים, אסלות חרסינה עם מושבים וכיסויים, מתקנים לנייר טואלט, לסבון ולמגבות לניגוב ידיים. כמו כן, שירותים ניידים להשכרה המוצעים על ידינו משלבים בתוכנם מנגנוני פתיחה ונעילה פנימיים וחיצוניים, תאורה פנימית וחיצונית, פחי אשפה, סוככי צל ושמש ואפילו אופציה להתקנת מיזוג אוויר.

השכרת שירותים כימיים לכל מטרה

תאי שירותים אלו מיוצרים מפלסטיק עמיד וקשיח והם משלבים בתוכם מתקני נוחיות פונקציונליים לכל מטרת שימוש. השירותים הכימיים המוצעים על ידינו בחברת מתפנים עומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים בהתאם להנחיות הבריאות והבטיחות והם מיועדים בין היתר לאתרי בנייה, לאירועים פרטיים ועסקיים בחיק הטבע, לאירועים המוניים (הופעות וכדומה) ולכל מטרת השכרה בהתאם לצורך.

בקרוב