חזרה לתוצאות החיפוש

מרכז תרבות היין-יקבי כרמל -

 • שם:
  מרכז תרבות היין-יקבי כרמל
 • עיר/ישוב:
  זכרון יעקב
 • כתובת:
  היין 20,
 • מנהל/ת:
  משרד
 • טלפון:
 • דוא”ל:

מרכז תרבות היין של יקבי כרמל בזכרון יעקב הינו מרכז חוויתי המשלב סיורים, סדנאות וטעימות יין ביקב ההיסטורי, הפותח שעריו ומציג את הסיפור המרתק מראשית תעשיית היין בישראל ועד העולם החדש של היין כיום.

החיבור בין ישן לחדש הוא סוד קסמו של היקב. המבקר מוזמן לראות את שרשרת העשייה המקצועית של היין בישראל, מבט היסטורי על תחילת ההתיישבות ותעשיית היין הישראלית מראשיתה ועד למהפכת האיכות של היינות הישראליים כיום.

בסיור, כניסה למרתפי היקב האותנטיים וחשיפה לטכנולוגיות מסורתיות וחדשניות בעולם היין. צפייה בסרט קצר הממחיש בתמונות את תהליך העשייה. טעימת יינות חווייתית ומרחיבת ידע על עולם היין.

הצוות המקצועי של מרכז תרבות היין מורכב ממדריכי יין בעלי ניסיון רב בתחומם, המאפשר להתאים למבקר באופן אישי את חווית האירוח ביקב ולהיות רלוונטי וחדשני לכל קבוצה.

הסיורים בתיאום מראש בלבד.

סיור שישי לקהל הרחב

בימי שישי יקבי כרמל פותחים את היקב לסיור מודרך במרתפי היקב האותנטי בן 125 השנה, הסברים על תהליך הכנת היין, סרטון קצר, וטעימה מודרכת של 3 יינות.

כמות משתתפים:

עד 45 אנשים ועל בסיס מקום פנוי

משך הסיור:

שעה

שעות הפעילות:

12:00 עד 13:00

*ההרשמה לסיור בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי

סיור במרתפי היקב

סיור מודרך במרתפי היקב האותנטי בן 125 השנה, הסברים על תהליך הכנת היין, סרטון קצר, וטעימה מודרכת של 3 יינות.

כמות משתתפים:

עד 90 אנשים בחלוקה לשתי קבוצות מקבילות

משך הסיור:

שעה

שעות הפעילות:

בתיאום מראש

* ההרשמה לסיור בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי

סיור וסדנת יין

קבלת פנים עם יין, סיור ביקב החדיש והמודרני הכולל הסבר על טכנולוגיות הייצור השונות, ומשלב הסברים נרחבים על עולם היין בכלל ועל היין הישראלי בפרט. בהמשך שיטוט במרתפי היקב האותנטי ההיסטורי, הכולל הקרנת סרט קצר אודות היקב. לסיום סדנת טעימות יין בחדר VIP אשר כוללת טעימה מודרכת של יינות איכות בליווי לחם ושמן זית. בסך הכל 5 יינות.

כמות משתתפים:

עד 64 איש בשתי קבוצות מקבילות

משך הסיור:

שעה וחצי

שעות הפעילות:

בתיאום מראש

סיור VIP (בתוספת סדנת טעימות וגבינות משובחות)

קבלת פנים עם יין, סיור ביקב החדיש והמודרני הכולל הסבר על טכנולוגיות הייצור השונות ומשלב הסברים נרחבים על עולם היין בכלל ועל היין הישראלי בפרט. בהמשך שיטוט במרתפי היקב האותנטי ההיסטורי, הכולל הקרנת סרט קצר אודות היקב. לסיום סדנת טעימות יין בחדר VIP אשר כוללת טעימה מודרכת של יינות איכות בליווי לחם, שמן זית, פלטת ירקות וגבינות משובחות. בסך הכל 5 יינות.

כמות משתתפים:

עד 64 איש בשתי קבוצות מקבילות

משך הסיור:

שעה וחצי עד שעתיים

שעות הפעילות:

בתיאום מראש