חזרה לתוצאות החיפוש

מסיעי כל גיל -

חברת מסיעי כל גיל מספקת שירותי הסעות לכל מטרה, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל הארץ. החברה מתמחה במתן שירותי הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ, כאשר למטרה זו, לרשותה צי רכבים חדישים הכולל אוטובוסים מיצרנים מובילים, כגון: מרצדס, וולוו וסקניה, בהם מקומות ל- 52 – 55 נוסעים.

הסעות וטיולים עם סטייל בכל גיל

כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה ואת נוחותם המרבית, כל האוטובוסים של מסיעי כל גיל ממוזגים, מפוארים ומאובזרים היטב. ניתן להזמין אוטובוסים המצוידים בעזרי המחשה ובידור, כגון טלוויזיה, DVD ומערכת הגברה, וכן ניתן להזמין מדריך מקצועי, אשר ילווה את הטיול בשלל סיפורים ופריטי מידע מעניינים על הדרך ועל אתר היעד.

למידע נוסף על הטיולים והנופשונים שלנו > לחצו כאן <

שמירה על הבטיחות

כדי לשמור על ביטחונם ובטיחותם של כל לקוחות החברה, מקפידה חברת מסיעי כל גיל לצייד את כל רכביה בחגורות בטיחות ובפנסי אזהרה, וכן מחזיקה החברה בכל אישורי הבטיחות הדרושים ממשרד התחבורה. כמו כן נמצאים הרכבים תחת פיקוחו של קצין בטיחות מטעם החברה. לכן, בכל גיל תוכלו ליהנות מהסעות וטיולים בראש שקט.

הנהגים של חברת מסיעי כל גיל הם מקצועיים ומיומנים ועליהם לעבור הכשרה והסמכה על מנת שיוכלו להסיע תלמידים. כמו כן, דואגת החברה שכל נהגיה יהיו בעלי הופעה ייצוגית וישלטו בידע הדרוש על מנת להביא את הנוסעים ליעדם ללא עיכובים או בעיות הניתנים למניעה. כמו כן, דלתה של החברה פתוחה תמיד על מנת לקבל משוב על התנהלותם של נהגיה. לא הייתם מרוצים? רוצים לשבח את הנהג אשר ליווה אתכם? מסיעי כל גיל רוצה לשמוע מכם.

עם למעלה מ- 30 שנות שירות ומצוינות בתחום ההסעות, מסיעי כל גיל היא הבחירה הטבעית שלכם להסעות בכלל ולטיולים בפרט. החברה מארגנת טיולים ונופשונים בכל חלקי הארץ ואף בחו"ל. מסיעי כל גיל מתמחה בארגון ובהפקה של ימי גיבוש וכיף לחברות ולוועדי עובדים, אירועי חברה וכנסים, תערוכות ועוד. כאשר משלבים שירותים אלה לשירותי הסעות עובדים אותם מספקת החברה, הרי שמתברר עד מהירה כי חברת מסיעי כל גיל היא כבר חלק מהמשפחה ולוקחת את לקוחותיה לכל מקום, בכל שעה – 24 שעות ביממה!

מעוניינים להצטרף למשפחת הלקוחות של מסיעי כל גיל? צרו עמנו קשר בטלפון או במייל ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות לייעץ ולגלות לכם כיצד תוכלו להפיק את המיטב מן ההסעות, הטיולים, נופשונים או כל אחד מן השירותים הנוספים אותם מציעה החברה.

וודאי שהציבור הדתי יעדיף הסעות המיועדות בדווקא לציבור הדתי. באופן סטיסטי מרבית הציבור הדתי יעדיפו לשכור שירותי הסעות של חברה שרכביה מושבתים בשבת ובימים הטובים.מסיעי כל גיל מספקת שירותי הסעות לציבור הדתי, כמובן שרכבי החברה אינם נוסעים בשבת ובימים טובים על מנת לשמור על רגשותיהם של הציבור הדתי. החברה מספקת שירותי הסעות לטיולים ולקברי צדיקחם הכוללים הדרכות והסברים בהתאם לבקשת הלקוח. בנוסף ניתנת האפשרות לשמיעת מוזיקה חסידית ושירי דת מחזקים.

בשביל הדבר הכי חשוב בחיינו, הילדים שלנו, אין אנו יכולים להסתפק בשירותי הסעות שאינם מבוצעים על ידי ספקי השירות הטובים, האמינים, הבטוחים והמוצלחים ביותר בתחום.

מדוע חשוב לבחור בספק שירות איכותי עבור הסעת ילדינו?

חישבו על אחד מאותם מקרים איומים שעליהם אנו שומעים לא אחת: על ילד שנשכח בתוך רכב סגור בחום כבד, או פציעתו של ילד בשל נהיגה מהירה ולא זהירה של הנהג. ילדים הם מטבעם שובבים ובעלי מרץ רב, ובשל כך השמירה והפיקוח עליהם צריכים להיות מוקפדים והדוקים יותר. על כן, בתור הורים אנו חייבים לוודא כי הנהג שמסיע את ילדינו הינו מקצועי, זהיר, אמין ומנוסה.

כאן בדיוק חברת מסיעי כל גיל נכנסת לתמונה. זוהי חברה תיקה ובעלת מוניטין, שצברה ניסיון רב בביצוע הסעות ילדים מאז ייסודה בשנת 1978. החברה מקפידה להעסיק את הנהגים המיומנים, הזהירים והמנוסים ביותר על מנת לספק שירות איכותי ובטוח ללקוחותיה – וראש שקט לכם, ההורים.