חזרה לתוצאות החיפוש

מוזיאון הטבע התנכ"י - The Biblical Museum of Natural History

מוזיאון הטבע התנ"כי מציע למבקרים לימוד חוויתי על בעלי חיים בתנ"ך ובארץ ישראל לאורך ההיסטוריה .הלימוד נעשה באמצעות סיור אינטראקטיבי וחינוכי ובעיקר כיף. הביקור כולל מפגש מקרוב עם פוחלצים, פריטים ביולוגים מרתקים וחיות בחיים!

זאולוגיה במוזיאון

בואו להכיר את עולמם המיוחד והמסתורי של בע"ח, במפגש הזואולוגיה החדש של מוזיאון הטבע התנ"כי!

במסגרת המפגש נכיר בעלי חיים חדשים – נכיר את המחלקות השונות ונפגוש גם בבעלי חיים נדירים ממקומות שונים בעולם. נכיר נושאים מרתקים הקשורים בהתנהגות בעלי חיים (הסוואה, צבעי אזהרה, חקיינות וכו').

הקייטניות יחשפו וילמדו על עולם החיות של התנ"ך, סימני טהרה, קרניים ושופרות, ועוד נושאים שונים סביב עולמם של בע"ח ותורה. החוג משלב אמצעי המחשה מיוחדים ונדירים כגון: פוחלצים, שיניים וגולגולת של טורפים, נשלים ועוד.

כמובן שכל ילדי הקייטנה גם יחוו ליטוף, החזקה והאכלה של בעלי חיים.

בנוסף מוזיאון התנך מציע חוג זאולוגיה

מעוניים בחוג ?

ב מציעים כרגע את החוגים הבאים בימי ראשון, בשעות הבאות:

17:00-17:45 לבנים מגיל 5-7

18:00-18:45 לבנים מגיל 8-11

19:00-19:45 לבנים מגיל 12-15

נשמח להציע חוגים נוספים אם יהיה ביקוש נוסף.

לפרטים נוספים, חייג 073-213-1662 או במייל office@tevatanachi.org

קייטנות וטיולים בית-ספריים

הביאו את בית הספר שלכם למוזיאון!

הפרזנטציה החדשנית, והמעשית שלנו תעניין את כולם מאוד. התלמידים שלכם יראו צד מהיהדות שמעולם לא חלמו שקיים! ניתן לתאם את הסיור לצרכי קבוצתכם; לתלמידים בוגרים יותר, ישנה אפשרות לתוכנית של שעתיים.

.

הנחה מיוחדת לקבוצות ממוסדות חינוך

. לפרטים נוספים כתבו בבקשה ל: office@BiblicalNaturalHistory.org

– הרב סקוט קאהן, ראש ישיבת יסודי התורה

"בחיפוש אחר פעילויות איכות לתלמידי ישיבה בתחום החינוך הבלתי פורמלי, מוזיאון הטבע התנ"כי ניצב יחידי. הבאנו את כל תלמידנו למוזיאון עם תקוות גבוהות לאחר- צהריים חינוכי ומשעשע, והחוויה ענתה לציפיותינו הגבוהות ומעבר. התערוכות מנוהלות למופת, והפרזנטציה של הרב סליפקין משלב תוכן תורני מרתק עם הומור והרבה מהבלתי צפוי. אף תלמיד לא עזב את המוזיאון מאוכזב, וההערכה כמו גם ההבנה שלהם למדע שבתורה התחזקו במידה רבה. אני מאוד ממליץ את מוזיאון הטבע התנ"כי לכל מי שרוצה להעמיק את הבנתו בנפלאות הזואולוגיה המוזכרים בתורה ובחז"ל; לא תתאכזבו."

גברת מירל-לי אברהם, מכון מעיין

בנות סמינר מכון מעיין נהנו מאוד מביקורם במוזיאון הטבע התנ"כי. הבנות הוקסמו כשיצאו למסע זואולוגי דרך הזמן. הן עזבו עם תמונה ברורה יותר על איך נראתה ממלכת החיות בישראל פעם וכיצד השתנתה היום. בסיום הפרזנטציה, התלמידות רצו להמשיך לסייר בין המוצגים – לא לא היה קל לגרום לבנות לעזוב!"