מאמרים כל המידע העדכני

לנגן בכיף –  ללמוד לנגן בהרכב בירושלים

לנגן בכיף – ללמוד לנגן בהרכב בירושלים

לימוד נגינה בירושלים בהרכב זה חוויה מהנה ומרתקת, בחירת הלהקה בתחילת הדרך תהפוך להיות אבן יסוד בהרכב המוסיקלי של הנגנים עמם תלמדו להכיר אחד את השני ולהיות מתואמים לאורך כל הדרך.
קרא עוד
נוער לא עסוק בקיץ, הוא נוער בסיכון

נוער לא עסוק בקיץ, הוא נוער בסיכון

ארגוני הנוער נמצאים בימים האחרונים במוקד העיניינים ובסכנת סגירה. הנוער שימצא את עצמו בסיכון בשל העידר תוכנית חינוכית גם בסכנה בריאותית וגם חינוכית. בהעדר מסגרות חינוכיות – החלופה הרווחת בקרב בני הנוער היא התגודדות, התקהלות ושוטטות בקרב מרחבים בעלי ס
קרא עוד
קייטנות קיץ 2020 יבנה

קייטנות קיץ 2020 יבנה

קייטנות קיץ 2020 יבנה- כל המידע אודות קייטנות יבנה מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 באר שבע

קייטנות קיץ 2020 באר שבע

קייטנות קיץ 2020 באר שבע- כל המידע אודות קייטנות באר שבע מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 אשדוד

קייטנות קיץ 2020 אשדוד

קייטנות קיץ 2020 אשדוד- כל המידע אודות קייטנות אשדוד מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 נס ציונה

קייטנות קיץ 2020 נס ציונה

קייטנות קיץ 2020 נס ציונה- כל המידע אודות קייטנות נס ציונה מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
קייטנות קיץ 2020 מודיעין

קייטנות קיץ 2020 מודיעין

קייטנות קיץ 2020 מודיעין- כל המידע אודות קייטנות מודיעין מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 חדרה

קייטנות קיץ 2020 חדרה

קייטנות קיץ 2020 חדרה- כל המידע אודות קייטנות חדרה מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 אשקלון

קייטנות קיץ 2020 אשקלון

קייטנות קיץ 2020 אשקלון- כל המידע אודות קייטנות אשקלון מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד
 קייטנות קיץ 2020 לוד

קייטנות קיץ 2020 לוד

קייטנות קיץ 2020 לוד- כל המידע אודות קייטנות לוד מוזמנים להצטרף לקהילת הורים מכל רחבי הארץ שנהנים ממשק חדשני המאפשר להיות שותפים מלאים בהמלצות ובתגובות על הקייטנות באזורכם או כאלה שלא עמדתם בפניהם והתרחקתם מהסביבה הביתית.
קרא עוד