חזרה לתוצאות החיפוש

לב השמים - תיאטרון אומנותי יהודי

עמוק . סוחף . שמח . יהודי

לב השמים הוא תיאטרון יוצר המציג ברחבי הארץ מופעים איכותיים בקו בינתחומי המחבר עולמות אומנותיים שונים - שחקנים, בובות, מוסיקה, תנועה ואמנות הסיפר (storytelling).

בתיאטרון לב השמים תפגשו רמה מקצועית גבוהה - במשחק, בעיצוב,במוסיקה ובתנועה.

התכנים ודרך הגשתם נבחרים בקפידה, ומוצגים לקהל בחן ובכשרון.

בתיאטרון לב השמים תכירו מופעים איכותיים המדברים מתוך עולם הערכים היהודי, ונוגעים בליבם של הצופים, באמצעות חוויה עמוקה ומהנה.

תיאטרון לב השמים יגיע עד אליכם, עם מערכות תאורה והגברה ברמה מקצועית גבוהה, וישמח להעניק לכם חוויה יהודית אומנותית בלתי נשכחת.

-----------------

הצגות לילדים

מגוון הצגות מרתקות וסוחפות המתאימות לילדים ולכל המשפחה -

עם מוסיקה מקורית, שירים, תפאורה גדולה וצבעונית ומגוון דמויות מרתקות!

לתפוס את האור - הצגה לחנוכה

לתפוס את האור - הצגה לחנוכה עם 2 שחקנים ובובות גדולות! הצגה מצחיקה ומרגשת לחנוכה. מה קרה לחזן הזקן? מיהו שמחה מתקן הגגות ולמה כפר שלם של יהודים תלוי בברכה שלו על הדלקת הנרות? איך 'תופסים' את האור של חנוכה? זאת ועוד בהצגה...

נס במדבר

נס במדבר הצגה צבעונית ומצחיקה לחנוכה, עם 2 שחקנים ובובות גדולות על מסעו של ר' מסעוד אלפסי לארץ ישראל, החל מהשוק הצבעוני של אלכסנדריה, דרך המדבר המסוכן, בו מתרחש לר מסעוד נס מופלא בזכות נר חנוכה ועד לסוף המפתיע

היהלום שבבוץ

היהלום שבבוץ הצגת יחיד מרתקת ושמחה על פי סיפור מאת ר' נחמן מברסלב. ביום בהיר אחד מוצא מוישל'ה העני אבן יקרה בתוך ערימת טיט, הוא יוצא למסע בכדי להגיע ללונדון, שם הוא יוכל למכור את האבן. על שמחה, אמונה ותפילה.

על כנפי נשרים

על כנפי נשרים הצגת יחיד צבעונית ומצחיקה עם שחקן ובובות גדולות. המלך כורש מכריז על כך שהיהודים יכולים לחזור לארצם ולבנות את בית המקדש. אך שר הדואר הרשע מפריע ליהודים לעלות ארצה... על השגחה פרטית, אמונה, וביהמ"ק.

החזן שלא ידע לקרוא

החזן שלא ידע לקרוא הצגת 2 שחקנים. בכפר רחוק, בו רק החזן הזקן ידע לקרוא, התעורר צורך בבחירת חזן לראש השנה. שמחה מתקן הגגות נבחר, ועומד בפני משימה בלתי אפשרית: לשמש כחזן בראש השנה, בעוד הוא לא יודע בכלל לקרוא,

מלך המדבר

מלך המדבר הצגה צבעונית עם 2 שחקנים ובובות גדולות. ר' מסעוד, יהודי שגר במצרים, יוצא למסע דרך המדבר הנורא לארץ ישראל, בדרך הוא נתקל בסכנות ומגלה כמה דברים.סיפור של יהודי צפון אפריקה על אומץ, בטחון בה' ואהבת הארץ

חנן הנחבא - הצגה חדשה

חנן הנחבא - הצגה חדשה הצגה עם 2 שחקנים ובובות גדולות וצבעוניות על סיפורו של מעשיהו הממציאן שנשלח ע"י חכמי הסנהדרין למצוא את חנן הנחבא - נכדו של חוני המעגל, בשנת בצורת קשה. סיפור על תפילה, על פתרון ודרך ועל לב יהודי.

תקע בשופר גדול

תקע בשופר גדול הצגה חדשה - מרתקת ערכית ומצחיקה - על סיפורו של הרב שלמה גורן זצ"ל. ההצגה בגרסת יחיד או שני שחקנים עם שחקנים ובובות גדולות ומצחיקות, מוסיקה מקורית ונהדרת ותפאורה צבעונית מתחלפת.

שליחות אגגית - הצגה לפורים

שליחות אגגית - הצגה לפורים הצגת יחיד מצחיקה מאוד! שלומיאל הלא יוצלח אמור להגיע לרחוקיסטאן - המדינה ה127 במלכות אחשורוש, ולבשר לה על ביטול הגזרה של המן. אך אספתא, בנו של המן האגגי, מתערב ובעזרת התוכי שלו הוא מנסה לעצור את השליח

תיאטרונצ'יק לקטנים

הצגות 'תיאטרונצ'יק' קסומות ומופלאות - במגוון נושאים ותכנים עם שחקן ובובות מקסימות, ###המתאימות לגיל הרך ועד כיתה ב', ומוצגות לקבוצות קטנות (עד 100 צופים).

מעשה בכד קטן

מעשה בכד קטן נוריאל הקטן מקבל משימה חשובה - לצאת לתקוע ולהביא שמן למנורה. אך בדרך יש יוונים ומתיוונים שעומדים בדרכו, ואפילו עזריהו, איש השמן, כבר לא מאמין שאפשר להעביר לירושלים כד של שמן. האם יצליח נוריאל במשימה?

האוצר שמתחת לסיר

האוצר שמתחת לסיר איציק מצקתוביץ הוא עני, גר בבית קטן עם גג דולף עם אשתו כפינה וחמשת ילדיהם, לילה אחד הוא חולם שמתחת לגשר בבאר שבע הרחוקה טמון בעומק האדמה אוצר יקר... הצגת תיאטרונצ'יק מופלאה ומשעשעת עם בובות חפצים.

לעוף

לעוף סיפורה של ציפור קטנה שגדלה בשבי ולא ידעה שהיא יכולה לעוף - בדרכה לארץ יערות העד, דרך העיר הסואנת, המדבר והצוק הענק - סיפור על צמיחה ומימוש עצמי לגיל הרך (גנים עד כיתה ב') עם שחקן ובובות נהדרות.

מרק הכפתורים

מרק הכפתורים קבצן זקן וחכם הגיע לעיירה יהודית מנומנמת. הוא רעב וקפוא, אבל משום מה כל הדלתות סגורות ואף אחד לא פותח את ליבו לקבצן הזקן. הקבצן פותר את הבעיה בדרך מיוחדת, ומלמד את אנשי העיירה משהו על עצמם ועל החיים.

האריה והעכבר

האריה והעכבר משל עתיק על הטוב והערך של כל אחד, גדול או קטן... בליווי מוסיקלי קסום של כלי נגינה אתניים מאפריקה ומהמזרח.

הדחליל

הדחליל סיפורו של סבא עוזי, שעלה ממרוקו לארץ הקודש ורוצה לשתול גינת ירק, של הציפורים השובבות, וכמובן - של הדחליל, שומר הגינה הנאמן.

הצגה לחנוכה של תאטרון לב השמים - לתפוס את האור!

סדנאות

סדנאות מרתקות ומעוררות יצירתיות בנושאים תיאטראליים שונים,

לילדים, לנוער או למבוגרים.

תיאטרון צלליות

תיאטרון צלליות סדנה מרתקת וקסומה, לילדים, לנוער או למבוגרים, בה נכין יחד בובות צלליות - שחורות או צבעוניות, וננפיש אותן לצלילי מוסיקה תיאטרלית. בתחילת הסדנה הצגה קצרצרה עם בובת תיאטרון.

הנפשת חפצים

הנפשת חפצים סדנה מופלאה ומרתקת לנוער או למבוגרים, בה נלמד את יסודות ההנפשה בתיאטרון בובות, נכין קטע קצר בו ננפיש חפצים מחיי היומיום, על פי כללי הנפשת הבובות, נחשוב בצורה יצירתית ונחווה חווית יצירה תיאטרלית יחודית

סדנת 'בובות עין טובה'

סדנת 'בובות עין טובה' סדנה אינטראקטיבית, מצחיקה וסוחפת בה נעוף על כנפי הדמיון, נכין 'בובות עין טובה', וננסה למצוא את הדמות שלנו בתוך אינספור האפשרויות שנוכל להעלות בראשנו, נכין קטע תיאטראלי קצר ובעיקר נחשוב בצורה יצירתית

סדנת משחק ודרמה

סדנה מהנה ומעוררת יצירתיות בה נתנסה בכלים ותרגילים מעולם הדרמה והתיאטרון, נלמד לבנות דמות ולשחק בסגנונות שונים. נלמד להניע את גופנו ולמצוא בתוכנו קווי אופי ותכונות, נחזק את הבטחון העצמי, נהנה ונצחק.