חזרה לתוצאות החיפוש

יהושע פאף - מופע להטוטים וקסמים

 • שם:
  יהושע פאף
 • עיר/ישוב:
  ירושלים
 • כתובת:
  ת.ד 23502
 • מנהל/ת:
  יהושע פאף
 • טלפון:
 • דוא”ל:

הופעתו המדהימה של יהושע פאף הנה חוויה מהנה ותכנית מרתקת המתאימה לכל גיל ורמה, הסוחפת את הקהל לשותפות פעילה ויוצרת ארוע מיוחד ובלתי נשכח! ההופעה של יהושע פאף מורכבת מביצוע מקצועי ייחודי של להטוטים וקסמים בשילוב הומור והרבה שיתוף הקהל שיביא חיוכים ושמחה לכולם! יהושע מתייחס לכל שכבות הגיל, ילדים ומבוגרים כאחד כך שכל הקהל ימצא עניין בהופעה ויפיק ממנה הנאה מרבית. בזמני חגים ומועדים, יש בהופעה מיזוג של קטעים מיוחדים הנערכים בהתאם לנושא, שילוב של מסרים- המקנים למופע אופי חינוכי ומגוון. במשך למעלה מעשר שנות הופעות ברחבי הארץ, נמנים בין לקוחות של יהושע: בתי מלון, נופשים, קייטנות, בתי ספר, תלמודי תורה, בתי כנסת, ארגונים, מרכזים קהילתיים, עיריות, אירועים שונים ועוד​!

מופע "זהירות בדרכים-למען החיים!

" של יהושע פאף הינו דרך מעולה להפעיל וללמד ילדים את החשיבות הרבה של זהירות בדרכים. ההופעה החוויתית המאושרת על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומשרד החינוך, אורכת כשעה ומתאימה לילדי הגן וכיתות בתי הספר היסודיים, כפעילות במרכזים קהילתיים, מתנסים וכדו'. יהושע מדגים כללים חשובים כדוגמת חגירת חגורת בטיחות, חציית הכביש בזהירות ובבטחה, חבישת קסדה בשעת רכיבה על אופניים וכללי זהירות בדרכים חשובים נוספים. כל זאת תוך שימוש בקסמים ולהטוטים מדהימים, חוש הומור משעשע ושיתוף רב של הקהל בכל שלבי המופע. אופיו החברותי, מאור פניו ויחסו המיוחד לכל ילד מרתקים את הילדים כבר בתחילת המופע ומקנים את המסרים החשובים בצורה קליטה וברורה שתיזכר לכל החיים. היו חכמים – הצילו חיים! הזמינו את מופע ה"זהירות בדרכים למען החיים" של יהושע אליכם לביה"ס או למרכז הקהילתי בשכונתכם עוד היום!

Josh Phaff professionally entertains audiences of all ages with his unique blend of juggling and magic. Josh creates a lively and fun atmosphere with skill, good humor and lots of audience participation and interaction. Josh performs at weddings, bar and bat mitzvahs, parties, schools, camps and hotels.