חזרה לתוצאות החיפוש

טקטיקס לייזר טאג - משחקי לייזר טאג הדור הבא!

חברת טקטיקס:

היא החברה המובילה בישראל בתחום קרבות הלייזר טאג. משלבי הקמת החברה הצבנו לעצמו מטרה להביא לתחום הלייזר טאג בארץ סטנדרטים אחרים של מקצוענות וטכנולוגיה. אנו משלבים בין הציוד המתקדם בעולם, צוות מקצועי ומנוסה, שירותיות וחוויית לקוח ללא פשרות. אנו יודעים להעביר חוויית משחק ייחודית ומהנה לטווח גילאים רחב ובכל רחבי הארץ.

לגילאי 10 ומעלה :

כל הנשקים שלנו מחוברים למערכת ממוחשבת, שעוקבת בזמן אמת אחרי כל הנתונים במשחק. על כל נשק מורכב צג אישי, שמציג את הנתונים הללו לכל שחקן בזמן אמת. בכל רגע במהלך המשחק יידעו השחקנים במי פגעו ומי פגע בהם, כמה חיסולים ביצעו ומה כמות התחמושת והחיים שנותרו להם. בסוף כל משימה יידעו השחקנים מי הקבוצה המנצחת ומי השחקנים המובילים, ובהתאם לנתונים יוכלו לתכנן את האסטרטגיה למשימות הבאות.

המערכת שלנו עוקבת אחר הנתונים מהנשק של כל שחקן ומשדרת אותם למחשב מרכזי. מנהל המשחק יכול לשנות את כמות הפגיעות הדרושות כדי לחסל שחקן, כמה תחמושת כל שחקן מקבל, באיזה שחקנים צריך לפגוע כדי לנצח וכן הלאה. השליטה הזו מאפשרת לנו ליצור מגוון משחקים אדיר, ולהתאים את המשחק בדיוק לצרכים המיוחדים שלכם. אנו מציעים משחקי צלפים, תפוס את הדגל, השתלטות על המחנה היריב ועוד.

לגילאי 7-10:

נשקי Nerf לייזר-טאג של חברת Hasbro האמריקאית עובדים בטכנולוגיית אינפרה אדום, בדיוק כמו שלט הטלוויזיה,

ומאפשרים פעילות בטוחה ומגוונת, המותאמת במיוחד לילדים מגילאי 6 ומעלה.

הציוד שלנו קל ונוח לשימוש, היכולות המיוחדות של נשקי Nerf יאפשרו לילדים להתנסות במגוון משימות ואפשרויות במשחק.

לדוגמא להפעיל מגן קסום שיגונן עליהם מפגיעה למשך 10 שניות, להחליף מחסניות כשהתחמושת נגמרת, והכול בכדי להפוך את הפעילות לעשירה ומהנה יותר.

קרבות לייזר טאג

למי זה מתאים?

לייזר טאג זו ההתמחות של טקטיקס. מדובר בפעילות אקסטרים שמשלבת אסטרטגיה, גיבוש וכיף, ומתאימה לכל הגילאים. בפעילות השחקנים מתחלקים לקבוצות, מקבלים נשקים ומתחרים ביניהם במגוון רחב של משימות. הנשקים שלנו הם המתקדמים בעולם (מבית iCombat) ועובדים בטכנולוגיה חכמה, ללא כאב וללא לכלוך. הפעילות שלנו בטוחה, מאתגרת, , מצריכה חשיבה ואסטרטגיה, ובקיצור כיף טהור.

תוכן הפעילות:

לייזר טאג זו ההתמחות של טקטיקס. מדובר בפעילות אקסטרים שמשלבת אסטרטגיה, גיבוש וכיף, ומתאימה לכל הגילאים. בפעילות מתחלקים לקבוצות, מקבלים נשקים ומתחרים ביניכם. הנשקים שלנו הם המתקדמים בעולם (מבית iCombat) ועובדים בטכנולוגיה חכמה, בלי כאב ובלי לכלוך. זה מאפשר לנו ליצור פעילות שהיא גם מאתגרת וגם בטוחה, גם דורשת מחשבה אך היא גם כיף טהור.

קיבוץ גינוסר פעילות לקבוצות