חזרה לתוצאות החיפוש

טיולי הנשיא -

אזור הצפון – הכיוון הנכון!

מדינת ישראל משופעת באתרים קסומים, ולא מעט מהם ניתן למצוא באזור הצפון. חברת טיולי הנשיא מספקת לכם את כל הסיבות להצפין – החל מהאוטובוס המפואר, דרך הנהג המנוסה ועד לליווי האישי כבר משלב הארגון.

רמת הגולן, הגליל העליון, הכינרת, החרמון – אין סוף לאטרקציות שיש לצפון להציע. ועדי עובדים, מנהלי בתי ספר ומחלקות משאבי אנוש בארגונים מחפשים תמיד דרכים מרתקות להעשיר את היומיום של העובדים או התלמידים.

שירותי הסעות בצפון

יום טיול חווייתי, במהלכו ניתן גם להשכיל ולהכיר יותר את טוב מדינתנו, הוא דרך מצוינת. זה השלב שבו חברת טיולי הנשיא נכנסת לתמונה.

מארגנים אירוע בדרום הארץ, ומחפשים הסעה נוחה עבור אורחיכם? זקוקים לשירותי הסעות בדרום באופן קבוע,

עבור מקום עבודה או מוסד חינוך? לטיולי הנשיא יש את כל הפתרונות עבורכם בתחום התחבורה.

להצעת מחיר עבור הסעות בדרום לכל צורך חייגו אלינו: 03-5706070

חברת טיולי הנשיא מספקת שירותי הסעות בכלל והסעות בדרום בפרט מזה שנים רבות, ויש לה את כל מה שדרוש כדי להסיע אתכם למחוז חפצכם בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אנו מבצעים את כל סוגי ההסעות, לרבות:

הסעות לאירועים – הסעות עבור בעלי אירועים שרוצים להסדיר עבור אורחיהם דרכי הגעה נוחות לאירוע שלהם.

הסעות קבועות – שירות למוסדות חינוך ולמקומות עבודה, הכולל הסעה עבור עובדים ותלמידים. השירות ניתן מדי יום בשעות קבועות, כאשר אנו עושים הכול כדי להגיע בזמן תמיד.

שירותי הסעות בדרום

הסעות לנתב"ג – הסעות לשדה התעופה מכל אזור הדרום. אנו לוקחים בחשבון את לוח הזמנים של הטיסה שלכם, וכך מובטח לכם שתמיד תגיעו בזמן.

הסעות לטיולים – באזור הדרום יש הרבה מאוד אתרים מעניינים וחשובים, שידועים בכל העולם, דוגמת ים המלח, מצדה והעיר הדרומית אילת. אנו מכירים את כל הדרכים כדי להביא אתכם אל היעד בבטחה, וגם לאפשר לכם ליהנות בדרך.

אנו תמיד זמינים עבורכם, ומעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שלנו בעולם ההסעות