חזרה לתוצאות החיפוש

הכוכב הבא -

 • שם:
  הכוכב הבא
 • עיר/ישוב:
  רעננה
 • כתובת:
  זרחין 10
 • תאריך תחילה:
 • תאריך הסיום:
 • טלפון:
 • דוא”ל:

הכוכב הבא הוקם בשנת 2004, ומאז ביסס את מעמדו כמרכז המוביל בארץ בתחום פעילויות שעות הפנאי לילדים ונוער ברחבי הארץ. המרכז משמש כמטרייה, המפעילה שלוחות שונות ללימוד, הפעלה ועשייה מאתגרת בשעות הפנאי של הילדים: רשת צהרונים לילדי הגנים וילדי בית הספר, קייטנות קונספט במגוון רחב של תחומים מגיל הגן ועד חטיבת הביניים, לימודיה ייחודית כתגבור ללימודים בבית הספר היסודי, סדנאות בתחומי אמנויות הבמה וחוגים אטרקטיביים.

מרכז "הכוכב הבא", על שירותיו הייחודיים, שם דגש על הקניית מיומנויות ברמה הגבוהה ביותר. שיטות הלימוד המתקדמות, המיושמות ע"י טובי אנשי המקצוע בתחום, מזמנות לילדים ובני הנוער חוויות מרתקות.

הצוות שלנו "הכוכב הבא" – ההנעה שלכם

הכוכב הבא מנוהל ע"י ענת בלז, יוזמת ומפתחת הרעיון, העוסקת בניהול פרויקטים בתחום אמנויות הבמה, ובעלת גישה וניסיון רב בעבודה עם ילדים.

רקע לימודי - בעלת תואר M.A במנהל חינוך, B.ed בחינוך מוסיקלי, ובוגרת התכנית לניהול מתנ"סים במסגרת לימודי החוץ של הטכניון.

רקע מקצועי חינוכי - מורה מנוסה, מפתחת תכניות לימוד והעשרה בתחומי המוסיקה והחינוך היסודי.

ניהול מוסיקלי – ניהול מוסיקלי של חבורות זמר, ליווי מוסיקלי לאמנים שונים: גלי עטרי, ספי ריבלין, אפי בן ישראל ועוד, ניהול מוסיקלי והפקת פסטיבלי ילדים (300 ילדים על הבמה), ליווי הצגות ילדים כגון: "פרפר נחמד" ו"בלי סודות".

הצוות המסור שלצידה כולל אנשי מקצוע מהאיכותיים ביותר בתחומי החינוך – גננות, מורים/ות, מורים לאנגלית, חשבון ועברית, מדריכים לאמנויות הבמה, רכזי ספורט, בוגרי תנועות נוער ועוד - כל אלו בעלי התמחות וניסיון רב בעבודה עם ילדים. הצוות מעודד ומפרגן והאווירה מחבקת וחמימה.

הפעילויות שלנו – ההנאה שלכם

במסגרת פעילויות מרכז "הכוכב הבא" ניתנת קשת רחבה של שירותים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולקהלי היעד השונים. הפעילויות כוללות:

הפעלת רשת צהרונים איכותית לילדי הגן וצהרונים לילדי ביה"ס.

הפעלת קייטנות קונספט בנושאים שונים.

הפעלת לימודיה ייחודית - קורסים במקצועות הליבה – אנגלית, עברית וחשבון.

הפעלת מתחמי פעילויות ואטרקציות בימי פעילות מרוכזים.

הפעלת חוגים שנתיים במגוון אמנויות הבמה, לרבות חוגי מוסיקה ונגינה לכיתות א'-ט'.

ה"כוכב הבא" מקפיד על רענון התכנים במסגרות השונות והתחדשות אחת למספר חודשי פעילות, תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה ואטרקטיביות במגוון השירותים השונים עבור קהלי היעד. המרכז פועל מתוך הבנה, שכל ילד שיזכה לסביבה תומכת - יוכל לבטא את עצמו, לפרוח ולהציג יכולות וכישורים, שהסביבה הלימודית הקונבנציונאלית מתקשה לחשוף או להדגיש. הפעילויות במסגרות "הכוכב הבא" מזמנות לילדים חוויית חיים מעשירה, וחשוב מכך, במה נוחה כדי שהם, הילדים, יכירו בערכם ובכישוריהם.

כל מסגרות "הכוכב הבא" פועלות ברישיון!

מסגרות "הכוכב הבא" פועלות על פי הנדרש בחוק ובאישור כל הגורמים הממשלתיים בהקשר לכל מסגרת:

כל הקייטנות פועלות ברישוי ופיקוח משרד החינוך, באישור משרד הבריאות, ביטוח תאונות אישיות + צד ג' לכל משתתף, קייטרינג כשר – תפריט מגוון של קייטרינג כשר באישור משרד הבריאות.

כל צהרוני "הכוכב הבא" פועלים באישור משרד הבריאות, מבוטחים ע"פי חוק ומאושרים ע"י משרד התמ"ת, ולפיכך זכאיות משפחות רבות לסבסוד משמעותי עבור כל ילד וילדה.

כל המשתתפים בחוגי "הכוכב הבא" מבוטחים בביטוח צד ג'.

מסקרן?! אנחנו מזמינים אתכם להציץ ב... "מספרים עלינו" ולהכיר אותנו טוב יותר...

מספרים עלינו....

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 25/03/16

היי אני לא אמורה להיות מופתעת בשלב זה, אבל גילויי האחריות כל פעם מחדש של הצוות שלכם ראויים לשבח. היום סם המדריך התקשר אלי ולא בפעם הראשונה לברר אם אני מרשה לנטע ללכת לחבר, ילד מהכתה שהוא מכיר. כל פעם מחדש הדאגה לנטע מחממת לי את הלב. לא מובן מאליו.

תודה ענת אמא של נטע אלפרין

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 15/09/15

אתם מדהימים צהרון משיכמו ומעלה. שנה טובה ומבורכת

בברכה חגית בן יהודה מזכירת רישוי מ.א חוף אשקלון

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 10/02/15

אני חייבת להגיד שאני מאושרת שאילה אצלכם יום יום. אני רגועה שהיא מקבלת אוכל טוב שומרים עליה מכינים איתה ש.ב. מעשירים אותה בידע. והכי הכי כייף שהיא חוזרת שמחה ומאושרת מהיחס החם והמקסים של בת שבע ויעל ויעלי המדריכות המקסימות!!!

אלפי תודות. והמשך כייפי ופורה. הדס הלפרין

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 16/01/15

נילי וענת שלום, אני שמחה לפרגן ולומר שצהרון בית הספר עם ליאת ואילנה מתנהל למופת, באוירה נעימה ופעילות מקסימה ומאד כיף

לראות את הילדים עסוקים ושמחים. תודה כרמית

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 31/07/13

צוות הכוכב הבא, שלוחות לכם התודות החמות ביותר והברכות הטובות ביותר. הקייטנה הזו הייתה כל מה שהורה מבקש לילדו, ויותר מכך כל מה שילד מבקש לעצמו... זו בדיוק הקייטנה שחיפשנו (אני בועדת התרבות) אבל זה היה הרבה מעבר למה שחלמנו תודות ועוד, ועכשיו חיפשו קצת תהנו ותבלו, ושנה חדשה טובה ומטיבה,

טלי (אמא של מעיין שרייבמן) קייטנת גבעת יערים

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 04/08/13

היי אני חייבת לרשום לך שכי גננת כדורית עוד לא פגשנו . חמה , לבבית ,נעימת הלכות , מקבלת את הילדים ברכה ובחום , רואים שעובדת מתוך האהבה לילדים . היה תענוג להגיע לקייטנה לילדים ולנו. אין ספק שניכר על הילדים הרוגע והשלווה שהרעיפה על הגן . העונג כולו שלנו . מי יתן וירבו גננת כמוה . אמן . ונשמח מאוד לראות אותה שנה הבאה.

בברכה, טלי בן עיון

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 04/08/13

בוקר טוב אנחנו מודים לכם על קייטנה נפלאה ומושקעת גיל הלך כל בוקר בשמחה וחזר שמח עוד יותר! זו פעם ראשונה שהוא נהנה כל כך בקייטנה.

תודה רבה תמי ידידיה

המלצה על קייטנה - הכוכב הבא : 02/08/13

תודה רבה לצוות הקייטנה, ניתאי חיכה כל בוקר ויצא בשמחה לקייטנה וחזר מאושר, וזה אומר הכל. תודה מיוחדת לסולנג׳ ואריק המקסימים! היה מוצלח!

תודה וחופשה נעימה נירית וניתאי שחר

גם אנחנו כמובן מודים יום יום על האכפתיות והאהבה שמעניקות נעמי וחיה המדהימות בצהרון!!! שובל הולך ברצון ובכיף וחוזר הביתה עם חיוך ותמיד מספר על משהו חדש שהוא למד. אי אפשר להתווכח עם ילד שטוב לו!!!

שתהיה המשך שנה מקסימה! אתי ויהב שמש :)

לענת היקרה, תודה על "לילות בלי שינה" – מתוך דאגה ומחשבה, מתוך רצון ואמונה שבחינוך "אין פשרות". השאיפה היא תמיד לטוב ועוד... תודה על שאת לא מוותרת על חיוך של ילד, על אתגר והנאה על משחק ספונטאני והכל באווירה בייתית ונעימה. על שאת מושכת את חינוך ילדינו מעלה כל הזמן ובעיקר על נינוחות, הקשבה מלאה ושינוי תמידי לטובה. תודה גדולה

ילדי צהרון Star Class וההורים...

אם לא די לכם במה שכתבנו עלינו .... אתם מוזמנים לקרוא על קצה המזלג מה כתבו עלינו הורים לילדים, רכזים קהילתיים ועוד בעלי תפקידים שנהנו ממגוון הפעילויות הרחב:

'מספרים עלינו' בפורום הישוב ניל"י:

שלום לכולם,

במהלך חודש יולי התקיימה במבנה בית הספר (במקום בבית התרבות) קייטנה לילדי בית הספר. הקייטנה הופעלה על ידי חברה חיצונית וזכתה לשם "הכוכב הבא". הפעילויות היו מגוונות מאוד וכללו תכנים מעולם האומנות ומעולם הטבע.

אני חושבת שאני יכולה לדבר בשם כולם, ולומר שהילדים קיבלו העשרה מעבר לתכנים רגילים שמקבלים בקייטנות. המדריכים היו אנשי מקצוע מתחומים שונים, וללא ספק הצליחו לספק את יצר הסקרנות הטבעי של הילדים ולעניין אותם מרבית שעות היום.

כאן המקום להודות למאירה ולנורית ליאון, שכבר בחודש פברואר השנה התחילו לברר ולמצוא פתרונות הולמים לפעילות הקיץ של ילדי בית הספר, ולספק מסגרת הולמת הן מבחינת שעות והן מבחינת הכיס...

מירית

מירית יקרה, אני מסכים איתך במאה אחוז!!

הקייטנה הזו מוצלחת מכל בחינות! לעומת קייטנות קודמות שכשלו!

כפיר, בני, בכה ביום חמישי שבו התבשר שזה יום אחרון לקייטנה המוצלחת, ורצה מאוד להמשיך!! ומה שחשוב שראיתי שיש כימיה מושלמת בין זוג המדריכים לבין ילדים!! זה יצר אווירה מושלמת בקרב ילדים!.

אני מקווה שבשנה הבאה שקייטנת "הכוכב הבא" תימשך עם חידושים ואלמנטים אחרים.

כל כבוד לנורית ליאון שאותה אני מאוד מעריך! ולמאירה רוזנברג שתרה עם נורית ללא ליאות למצוא חברה שתפעיל קייטנה ברמה יותר גבוהה!

שבוע טוב

שלומיק וקס

מאירה שלום,

כמסתכל מהצד- רציתי לציין לחיוב את הקייטנה – לדעתי זאת הייתה הקייטנה המוצלחת ביותר שהייתה עד כה (מאלה שחוויתי), הבן שלי מראש לא רצה להירשם, ומהר מאוד גם רצה לעזוב- אחרי ששכנעתי אותו לנסות- חזר כל יום מאושר יותר ועם חוויות לא שגרתיות כמו בכל קייטנה.

גם נושא המשמעת והפיקוח היה ברמה גבוהה מאוד, ושמו לב לילד ולבעיותיו.

פלג

אני שמחה לומר שגם אני הרגשתי כך!

הקייטנה העשירה וחשפה את הילדים השותפים לה בחוויות נהדרות ויוצאות דופן

לאורך כל החודש הייתה תחושה של רצינות ומקצועיות מצד המדריכים.

כייף גדול,

שרית : -)

'מספרים עלינו' בישוב נעלה:

הי ענת,

רציתי להודות לך על הקייטנה שהייתה ליובל ושחר בנעלה. דיברנו לפני, פרשתי את חששותיי לפנייך הקייטנה הייתה עבורם תוכנית מהנה עם הרבה ערך מוסף.

יישר כוח.

ובהזדמנות זאת אני מאחלת לך הצלחה בהפעלת הצהרון בישוב,

שוב תודה

נעמי שוקרון

'מספרים עלינו' בצהרונים:

נילי וענת היקרות,

רציתי לומר מילה טובה - צריך לפרגן כשצריך. תמר וארז שוהים בצהרון גן סחלב. פשוט תענוג לבוא לצהרון של גן סחלב. הילדים נהנים, האווירה רגועה וכיפית- כמו אוירה של בית. הילדים נהנים מכל רגע. שלא לדבר על חוג האנגלית המצוין שאני רואה שתמר (וגם קצת ארז) נהנים ממנו מאוד. יש לציין את הצוות של יעל ואילנה המקסימות שעוטפות את הילדים בחום, אהבה וחיוך! פשוט תענוג! אותו הדבר גם לגבי הקייטנה שהופעלה בקיץ.

תמשיכו כך!

שנה טובה וגמר חתימה טובה,

אורה

Ms. Ora David, PhD,

Product Manager, Regulatory Affairs

לכוכב הבא שלום,

כעת, בתום שנת הפעילות של הצהרון, אני רוצה להודות תודה ענקית ליעל ואילנה המפעילות המקסימות שלנו. אין ספק, שהן הסיבה שכל הילדים כ"כ אוהבים לבוא לצהרון, גם בכל יום ובמיוחד בימי שרות, לכל היום. אני חושבת שההרשמה הברוכה של השנה הבאה היא ההוכחה לכך.

יעל ואילנה עובדות מסורות, חמות, מקצועיות, מעניקות חום ואהבה לכל ילד וילד, יודעות ללמד, להקנות ערכים וגם יחס אישי. הן צמד מנצח ואנחנו נשמח לראות אותן ולהפקיד את הילדים בידיהן האחראיות גם בשנה הבאה.

תודה לכל הצוות !

טלי לוי

ענת שלום רב,

עם סיום שנה"ל תשע"א ברצוני לשבח את עבודתם המסורה של יעל ואילנה לאורך השנה.

השתיים פיתחו וסיקרנו את עולמו הרגשי של בני ( אראל גנון ), העשירו את תודעתו מושגיו ולשונו, הטמיעו בו כללי התנהגות חברתית, שותפות והתחשבות בזולת.

שמחתי לדעת שבני החל משעות הצהריים נמצא בידיים הרגשיות הסבלניות והגמישות של אילנה ויעל.

יישר כוח להמשך הדרך,

גנון גלית, עו"ד

יעל ואילנה צוות מנצח

אין מילים ....

תודה רבה

מרום , בר ויניב

משפחת ברקוביץ

לענת נילי וכמובן לחנית ורחל המדהימות,

תודה רבה על הטיפול המסור, האהבה, היחס החם, האכפתיות, האחריות וכמובן הנתינה והלמידה בכייף ומתוך הנאה.

תודה רבה

שנה טובה

מוריה ומשפחתה

היי נילי,

יש לי מצב קצת לא נעים. היום היה היום הראשון של שובל בלי בצהרון (ראי מיילים מצ״ב), והוא היה ממש עצוב וקיבל את זה לא טוב כמו שחשבתי שיהיה.... אני יודעת שצריך התראה של שבועיים, אבל האם זה מאוחר מדי להחזיר אותו ממחר ולבטל את הזיכוי שמגיע לי? זה היה רק יום אחד.

סליחה על הבלגן, אבל לא ציפיתי לתגובה כזאת מצידו וחבל לי. הוא ממש בוכה שהוא רוצה להישאר בצהרון.

תודה רבה,

אתי הררי שמש

יעל ואילנה יקרות

תוכנית מקסימה לקייטנת סוכות

יישר כוח על התכנון והעדכון

גמר חתימה טובה

אפרת אברהם

עוזרת יושב ראש הועדה הממונה

ויועצת למעמד האישה - עיריית לוד

בוקר טוב!!

יישר כח!! כל הכבוד על העבודה המבורכת והנעימה !!

כל כך כייף לשמוע על הבוקר את אלינור שרה את שיר הנחליאלי

תודה,

אימא של אלינור

לשירותך,

כהן אודליה

"סחלבים" העמותה העירונית

למתנ"ס מודיעין מכבים רעות

לכוכבת ענת!

תודה ענקית על שנה שנייה של קייטנה מדהימה.

מחכים בקוצר רוח לשנה הבאה.

מכל הלב מודים ומעריכים מאד

צוות עובדי הישוב נעלה

28.7.10

קייטנות גני ילדים – קטן עלינו....

מנהלי מתנ"סים, רכזים קהילתיים, נציגי רשויות מקומיות – מעוניינים בקייטנות גן שיעשו לקטנטנים את הקיץ? הגעתם למקום הנכון! אנחנו, ב"כוכב הבא", נשמח לעשות לכם את החיים קלים! אתם מספקים את מתחם הקייטנה, ואנחנו עושים עבורכם את כל העבודה!

לרשותנו צוות מסור, הכולל אנשי מקצוע מהאיכותיים ביותר, שיתנו את הטוב ביותר - קייטנה מא' ועד ת' לילדי הגנים שלכם!

קייטנות "הכוכב הבא" לילדי הגנים מתקיימות בחופשות הקיץ על פי לוחות הזמנים הנדרשים בכל מתנ"ס או יישוב. הקייטנות פותחות שעריהן ב- 7:30 והפעילות מסתיימת בשעה 17:00. כל פעילויות הקייטנות שלנו מתקיימות במתחם ואין יציאה של הילדים מחוץ למקום הפעילות. בתקופת קייטנת הגן נהנים הילדים (גילאי 3-6 שנים) ממגוון פעילויות חווייתיות, מעשירות וכייפיות.

קייטנות "הכוכב הבא" פועלות על פי חוק!

קייטנות "הכוכב הבא" פועלות על פי חוק רישוי קייטנות:

ברישוי ופיקוח משרד החינוך.

באישור משרד הבריאות.

ביטוח תאונות אישיות + צד ג' לכל משתתף!

ייעוץ פדגוגי

תכנית הקייטנה נבנית ע"י צוות הגננות המובילות ובליווי צמוד של יועץ פדגוגי.

צוות ההדרכה

קייטנות הגן שלנו מופעלות על ידי גננות מוסמכות וסייעות בעלות ניסיון עשיר ויומיומי בעבודה בגני ילדים.

קייטרינג כשר

קייטנות הגן מציעות לילדים תפריט מגוון של קייטרינג כשר באישור משרד הבריאות.

קייטנה קטנה גדולה!

כל קייטנות הגן שלנו נבנות סביב נושאים מרכזיים נבחרים. תוכנית הקייטנות נבנות בהתאמה לגילאי הילדים ועוברות בדיקה מקיפה של יועץ פדגוגי. התוכניות כוללות פעילויות יצירה, אמנויות במה, ספורט ותנועה, בד בבד עם אטרקציות ייחודיות לילדים, שמוסיפות הרבה עניין וכיף לאורך כל תקופת הקייטנה.

קייטנות - רוצים דוגמאות? בבקשה....

לפניכם דוגמאות על קצה המזלג של קייטנות נושא לילדים הגנים. חשוב לציין, כי כל תוכנית קייטנה מותאמת לצרכי הילדים, דרישות הישוב/מתנ"ס ואופי המתחם.

קייטנת 'הכדור שלנו' - קיץ שהוא עולם ומלואו!

קייטנת ילדי הגנים מביאה איתה קיץ שהוא עולם ומלואו! בקייטנה ייהנו הילדים מהפעלות וסדנאות ייחודיות בנושאים מגוונים: הקרקס הגדול, ימי ספורט, עמים וארצות, שף צעיר,ג'ימבורי, אי המטמון, קרנבללל, מסלולי אתגר, הפנינג מים, יום ירוק, ארכיאולוג צעיר, ימי קצב ומוסיקה, יום קולנוע, הדינוזאורים באים, אומנות, יצירה, סדנאות קסמים ואשליה. הילדים יחולקו על פי קבוצות הגיל המתאימות ויזכו לטיפול מסור ומחבק מצוות הגננות והסייעות שלנו. ולא שכחנו גם את צהרון "הכדור שלנו"... כל ילדי הקייטנה מוזמנים להמשיך את היום בפעילות צהריים בצהרון הקייטנה שלנו. במסגרת הצהרון ייהנו הילדים מארוחה חמה וטעימה (קייטרינג באישור משרד הבריאות), פעילות במגוון תחומים באווירה מפנקת ותחושה אמיתית של בית.

קייטנת גוליבר – באים קטנים יוצאים גדולים!

בתכנית: ימי אגדות, תיאטרון, אמנות פלסטית, ציורי קיר, עבודה בחומרים מגוונים, הפעלות קצב, מוסיקה, תנועה, אטרקציות חיצוניות ועוד....סידרנו לקטנטנים קיץ מהאגדות!

קייטנה לילדי בית הספר – הופכת את הקיץ לחגיגה!

אם אתם מנהלי מתנ"סים, נציגי רשויות מקומיות, רכזים קהילתיים, חברים בוועדים בישובים שונים, ודאי אתם נתקלים מדי שנה בשאלה – איזו קייטנה להפעיל לילדי בית הספר בקיץ הקרוב? אם אתם שואפים לתת לילדים את הטוב ביותר – אנחנו הכתובת שלכם! ב"כוכב הבא", אנו מפעילים קייטנות לילדי בתי הספר במגוון רחב של נושאים ובאיכויות גבוהות. איך זה עובד? פשוט מאד. אנחנו עושים עבורכם את כל העבודה! והילדים? בעננים....

בכל קייטנה שלנו תקבלו צוות מסור, הכולל אנשי מקצוע מהאיכותיים ביותר, שיתנו את הטוב ביותר - קייטנה שתהפוך את הקיץ של הילדים לחגיגה אמיתית!

קייטנות "הכוכב הבא" לילדי בתי הספר מתקיימות במהלך חופשות הקיץ על פי לוחות הזמנים הנהוגים בכל מתנ"ס או יישוב. הקייטנות שלנו פותחות שעריהן ב- 7:30 והפעילות מסתיימת בשעה 13:00 וכוללת אופציה גם להפעלת צהרון קייטנה עד השעה 17:00. כל פעילויות הקייטנות שלנו מתקיימות במתחם ואין יציאה של הילדים מחוץ למקום הפעילות. בקייטנות בתי הספר נהנים הילדים ממגוון פעילויות חווייתיות, מאתגרות ומלאות fun !

קייטנה "הכוכב הבא" לילדי בית הספר פועלת ברישיון!

קייטנות "הכוכב הבא" פועלות על פי חוק רישוי קייטנות:

קייטנה ברישוי ופיקוח משרד החינוך.

קייטנה באישור משרד הבריאות.

ביטוח תאונות אישיות + צד ג' לכל משתתף!

ייעוץ פדגוגי

תכנית הקייטנה נבנית ע"י רכז הקייטנה וצוות המורים המקצועי בתחום נושא הקייטנה הנבחר, ובליווי צמוד של יועץ פדגוגי.

צוות ההדרכה

קייטנות בתי הספר שלנו מופעלות על ידי אנשי חינוך בעלי ניסיון. עשיר ויומיומי (בגילאי 25 ומעלה...) בעבודה עם גילאי ילדי בית ספר: מנהלי פרויקטים חינוכיים, רכזי הדרכה, מורים, מדריכי משחק, ספורט ורכזים בתחומי החינוך המשלים.

קייטרינג כשר

במידה והקייטנה ממשיכה גם לשעות הצהרון ייהנו הילדים מתוכנית פעילות צהרון מתאימה ותפריט מגוון של קייטרינג כשר באישור משרד הבריאות.

קייטנה בית ספר שהילדים לא ישכחו!

כל קייטנות בתי הספר שלנו נבנות סביב נושאים מרכזיים נבחרים. תוכנית הקייטנות נבנות בהתאמה לגילאי הילדים ועוברות בדיקה מקיפה של יועץ פדגוגי. התוכניות כוללות פעילויות אתגר, אמנויות במה, יצירה, ספורט, בד בבד עם אטרקציות ייחודיות המגיעות ישירות למתחמי הקייטנות, ומוסיפות הרבה עניין וכיף לאורך כל תקופת הקייטנה.

ונעבור ל....דוגמאות

לפניכם מספר דוגמאות על קצה המזלג של קייטנות נושא לילדי בתי הספר. חשוב לציין, כי כל תוכנית קייטנה מותאמת לצרכי הילדים, דרישות הישוב/מתנ"ס ואופי המתחם.

קייטנה הישרדות – אג'יקה

עצמו עיניים, דמיינו שהגעתם לאי בודד באפריקה...אתם עומדים להתמודד מול משימות ואתגרים גדולים...עכשיו פתחו עיניים - הכל אמיתי, פסל החסינות מחכה לכם!! ימי ספורט, סדנאות רובוטיקה, ארכיאולוג צעיר, המצאות ופטנטים, מתחם פלייסטיישן WII, תחרויות הישרדות בין השבטים, כתבי חידה, משחקי נופש, אשליות וקסם, אמנויות במה, ימי מים, מגלשות קצף, מתנפחים, קיר טיפוס, סימני דרך, מפת אוצר...

קייטנה אמנויות במה - מסע בעקבות הזמן....

קייטנת "נעים בזמן" כוללת פעילויות מרתקות על ציר הזמן של מדינת ישראל, מסע אל העבר, זינוק אל העתיד, מסלול מרוץ מכוניות על שלט, חפש את המטמון - בעקבות הזמן האבוד, בניית חללית זמן, תכנון בגדי העתיד, הפנינג יומולדת 100... למדינה. בכל בוקר מופע צוות ההדרכה על ציר האירועים בארץ והכל בשילוב אמנויות במה, הקלטות באולפן נייד, הפקת דיסק, ימי קולנוע ופעלולי מצלמה, אטרקציות והפעלות קיץ מובחרות. קייטנה איכותית, קיץ מרתק וחוויתי!

קייטנה באזז - המרוץ למיליון

אוהבים משימות? אתגרים? קייטנת 'באזז' מבית הכוכב הבא מביאה לילדים קיץ שכולו... מרוץ למיליון. משימות חשיבה, אתגר, משימת צומת, חסימה, בוץ... אתם חוברים לצוות נפלא, בכל תחנה - דגל, תעלומה, ספורט ואתגר. במסלול ימי מים, מגלשות קצף, מתחם פלייסטיישן וWII, סדנאות רובוטיקה, אליפויות ספורט, קדרות ועבודה באבניים, מתנפחים, קיר טיפוס, מתחם משחקי שולחן, סדנת טביעות אצבעות ועוד! כל התכנים שזורים בצפנים/כתבי חידה /אתגרי ספורט וחשיבה.

קייטנת 'המסלול הירוק' - מסלול משולב טבע ואמנויות

קייטנת "המסלול הירוק" מיועדת לבוגרי כיתות א'- ו' וכוללת פעילויות מרתקות בנושאי טבע, אקולוגיה ומיומנויות חיים בשטח - עבודה בבוץ והכנת תנור אדמה, מדורת שבט, מתחם פיינטבול וירי בכדורי צבע, התגנבות והסוואה, הכנת נייר ממוחזר, תערוכת פסלים מעיסת נייר ועוד. כל הפעילויות מתקיימות בשילוב מגוון רחב של אמנויות במה - סדנאות פיתוח קול, הקלטות באולפן נייד והפקת דיסק, תיפוף גוף, סדנת פעלולי מצלמה, תיאטרון ... ועוד, יחד עם אטרקציות חוץ והפעלות קיץ מובחרות. קייטנה ייחודית, חווית קיץ!