חזרה לתוצאות החיפוש

הדב הלבן - פארק חוויה בגובה

 • שם:
  הדב הלבן - פארק חוויה בגובה
 • עיר/ישוב:
  פארק תעשייה עמק חפר
 • כתובת:
  צבי הנחל 21 , פארק תעשייה עמק חפר
 • מנהל/ת:
  עדי
 • טלפון:
 • דוא”ל:

הדב הלבן - פארק חוויה בגובה, הוקם ביוני 2011 מהצורך הפשוט שיהיה לילדים ולמבוגרים מקום כמו הדב הלבן. מיום הקמתו זוכה להצלחה גדולה ולפופולריות בקרב כל מי שמחפש חוויה אתגרית אחרת.

אנו מאמינים כי פעילות אתגרית הינה חוויה מעצימה לכל אחד ואחת בכל גיל ומין. את המתקנים שלנו אנו בונים בעצמנו מתוך הניסיון, החלום ודרישות הילדים כך שיתאימו לילדים ומבוגרים כאחד ויהוו פעילות מיוחדת ומגבשת לכל המשפחה.

הדב הלבן משלב בין מתקני טיפוס ואקסטרים כגון: קפיצות ממגדלים, קירות טיפוס ופארק חבלים, לבין מתקני קרקס ומתקני חוויה ואתגר. בחודשי הקיץ אנו משלבים גם מתקנים רטובים, כמו מתחם רובי מים ייחודי, להשלמת החוויה.

הדב הלבן מאמין כי הדרך צריכה להיות מיוחדת ומהנה, ולכן אנו עושים כל שניתן להפעיל את המתקנים שלנו בצורה ידידותית ובסטנדרט הגבוה ביותר, ועם זאת ללא התפשרות על רמת בטיחות. אנו בוחרים את הצוות שלנו בקפידה ועושים הכול כדי שלא תרצו ללכת הביתה...!

הקמנו את הדב הלבן מתוך אהבה גדולה, ואנו מקווים ומאמינים שתאהבו אותו לא פחות.

במהלך חודשי יולי אוגוסט הפארק פתוח ומקבל קייטנות, ילדי הקייטנה יוכלו להינות משלל מתקני האקסטרים שלנו ובנוסף ממתקנים רטובים להשלמת החוויה כגון מתחם רובי המים. הדב הלבן בנוי בתוך מבנה בגודל 1000 מ"ר המחולק ל-2 קומות כולל מזנון/בית קפה נעים. בשטח החיצוני תוכלו למצוא את הבייס ג'אמפר קפיצה מגובה 13 מ' , רובי המים , פינות ישיבה נוחות ," שטופתי " - מתקן רטוב במיוחד ועוד... אבל מעל הכל אנחנו מצטיינים בצוות מדריכים איכותי במיוחד שיודע להפוך את החוויה האתגרית לחוויה מיוחדת , נעימה ומעצימה. הפארק מכיל עד 500 משתתפים בזמן נתון.

אירועי חברות

אף אחד לא נשאר אדיש!

אם אתם חושבים שראיתם כבר הכול, אם אתם חושבים ש"פארק אתגרי" זה לילדים ואם אתם מדמיינים יום גיבוש כאירוע עייף שחצי מהנוכחים רק מחכים שייגמר- עוד לא הייתם בדב הלבן!

עם ניסיון עצום בארגון והפקת אירועים, מקטנים ועד גדולים אנו בטוחים שהדוב הלבן יוכל לתת מענה מעולה גם לאירוע שלכם. יש לנו את מגוון הכלים הדרוש לאירוע מוצלח ואנו לא מהססים להשתמש בהם!

צוות מקצועי, בוגר, מנוסה וחיובי, מתחם מקורה עצום- ושטחים נוספים תחת כיפת השמיים, מגוון פעילויות אתגר שפשוט אין לאחרים, יכולות מיתוג בכל הרמות, חללים מודולריים הניתנים להתאמה לכל דרישה ומעל הכל- הכרות, הבנה והכלה- של דרישות הלקוח.

האירוע שלכם הוא האירוע הכי חשוב לנו- ואנו פועלים בהתאם!

רבים וטובים כבר הביעו בנו אמון ואפשרו לנו לארח את אירועי השיא, ימי הכיף, אירועי הגיבוש והמסיבות שלהם. בדרך כלל התהליך מתחיל בסימן שאלה ונגמר במכתב תודה.

אנחנו מבינים אירועים ואנחנו מבינים אנשים. צוות הדב הלבן מזמין אתכם ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך לאירוע מוצלח במיוחד.