חזרה לתוצאות החיפוש

דיפנדר אבטחה ורפואה בע"מ -

 • שם:
  דיפנדר אבטחה ורפואה בע"מ
 • עיר/ישוב:
  ירושלים
 • כתובת:
  שמגר 16
 • מנהל/ת:
  משרד
 • טלפון:
 • דוא”ל:

חברת דיפנדר הוקמה לפני 8 שנים מתוך כוונה להעניק ללקוחותיה שירותי ליווי ואבטחה ושירות רפואה ברמה גבוהה ובלי להתפשר על איכות כוח האדם. אנו מעסיקים מאבטחים, חובשים, פארמדיקים ורופאים בעלי הכשרה ייעודית לליווי ואבטחה של טיולים וקבוצות . הצוותים המקצועיים שלנו עומדים בכל נהלי האבטחה החדשים של משרד הפנים ובנוסף מנוסים בטיפול בכל בעיה או מקרה חרום שעלולים לצוץ בשטח.

הניסיון עושה את ההבדל

מאחורינו שמונה שנות ניסיון ועבודה עם גופים גדולים, ביניהם:

"אגד"

"אשת טורס" ,

כמו גם משרדי ממשלה שונים.

במהלך השנים התמודדנו עם סוגים שונים של אתגרים וטיולים כך שתוכלו להיות בטוחים שנוכל להתמודד עם כל בעיה ולוודא שתצאו בבטחה ותחזרו בשלום. עליכם מוטל רק לארגן את האירוע או הטיול להנאת המשתתפים ולהשאיר לנו את כל סידורי האבטחה ושירותי הרפואה. חברת דיפנדר מעניקה לכם מענה מקיף לכל צרכי האבטחה שלכם ואנו יכולים לספק פתרונות ייחודיים לכל דרישה ובקשה של הלקוח.

ובהתאם לנהל את רמת האבטחה בטיולים ולשמור על רמה גבוהה ושירות מקצועי בכל הקשור לאבטחת טיולים, אבטחת קבוצות, אבטחת טיולי V.I.P ולמעשה כל סוג של שירותי אבטחה וליווי מקצועיים.

לשירותכם שני סניפים :

סניף ירושלים

*המעניק שירותים לאזור ירושלים, השפלה והמרכז.

סניף אשקלון

*המעניק שירותים לאזור הדרום ואזור קו החוף.

אבטחה ברישיון

אנו עומדים בכל התנאים וההנחיות של משרד הפנים בתחום הכשרת מאבטחים ומחזיקים ברישיונות להחזקת כלי ירייה ממשרד הפנים וברישיון התמ"ת וברישיון משרד המשפטים בכפוף לשירותי שמירה לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה התשל"ב.

מעבר לשירותי ליווי רפואי ואבטחה אנו מעניקים ללקוחותינו כם שרותי התקנה של מערכות אבטחה. אנו עובדים עם בתי בתי עסק, מוסדות וגם לקוחות פרטיים ומספקים להם ייעוץ והכוונה בתחום האבטחה והתקנה של מערכות אבטחה כמו מצלמות במעגל סגור, מצלמות IP, מערכות אזעקה וכיבוי אש ועוד.

ביכולתנו להתאים לכל לקוח את ציוד האבטחה המותאם לצרכיו ולתקציב העומד לרשותו.

הביטוח שלנו הביטחון שלך

על מנת להגן על לקוחותינו מתביעות צד שלישי אנו מחזיקים בפוליסת ביטוח מקיפה – צד ג' המגנה גם על לקוחותינו מתביעות.

אבטחה עם נשמה

חברתנו עובדת עם מגזרים שונים ובמיוחד מותאמת לעבודה עם המגזר הדתי כחברה שומרת שבת ובעלת צביון דתי הפועלת בכפוף להנחיית פוסקי תורה.

עם נשק או ללא נשק – המאבטחים שאנו מספקים נושאים תעודת מאבטח טיולים ועוברים הכשרות מקצועיות מסודרות ואימוני ירי במטווחים. אנו מספקים שירות אבטחת טיולים ומעסיקים מאבטחים מקצועיים בעלי יכולות גבוהות ויחסי אנוש מעולים, עליהם תוכלו להסתמך בכל מצב חירום אליו נקלעתם בטיול.

אנו מעסיקים חובשים ופארמדיקים בעלי ניסיון רב בהגשת עזרה ראשונה וטיפול בפציעות במצבי חירום בשטח. במקרים כאלה, מעבר למומחיות המקצועיות חשוב מאוד לשמור על קור רוח ויכולת לנהל את האירוע בצורה הקרה הומחושבת ביותר.

אנו מספקים גם ציוד עזרה ראשונה בטיולים, תיקי חובש, חומרי חבישה ועוד. ניתן לקבל שירות משולב של חובש שהוא גם מאבטח