בשורה מהפכנית במחירי הקייטנות

בשורה לילדי 147 יישובים בארץ: קייטנת מדע ב – 80 ₪ ביוזמת שר המדע אופיר אקוניס אחראית הרישום במועצה אביבה וגנר תאריך הקייטנה 2-6/7

בשורה חמה לילדי 147 יישובים בארץ: קייטנת מדע במחיר משוגע של 80 ש"ח. כל זאת ביוזמת שר המדע אופיר אקוניס. 

משרד המדע והטכנולוגיה יסבסד הקיץ שבוע נוסף של קייטנות ב-147 יישובים ברחבי הארץ בשבוע הקייטנה הילדים יהנו מקייטנה שכול כולה תעסוק בתחומי המדע, הטכנולוגיה וחלל. 

ההורים יישאו בעלות מינימאלית של 80 ₪ בלבד.

בשורה מהפכנית במחירי הקייטנות
תמונה: shutterstock


הקייטנה כוללת 5 ימים בתאריך 2-6/7.17 אשר כולם ביוזמה ובמימון של משרד המדע ובתפעול חברת "ytek" שזכתה במכרז להפעיל את כל הקייטנות בארץ. מדובר ב- 6044 קבוצות הכוללות יותר מ-12,000 ילדים בתקציב 44 מיליון ש"ח.

התכנית מיועדת לתלמידי כיתות א'-ו' ופועלת בעיקרי ביישובי פריפריה ובמגזר הערבי והחרדי בישראל. במסגרת התכנית, בכל יום בשבוע הנוסף ולמשך 4 וחצי שעות, יפעילו המדריכים 3 סדנאות אשר יועברו בדרך חווייתית ובאמצעות ערכות רובוטיקה, אלקטרוניקה וטכנולוגיה בפעילויות שיסייעו לילדים להעשיר את ידעם ללא צורך בידע מקדים. המטרה היא להגביר את החשיפה וההנגשה של תחומי המדע והטכנולוגיה ולעורר מודעות אליהם כבר בגיל צעיר. התכנית תתקיים במהלך חופשת קיץ 2017, והמועדים המדויקים להפעלת התכנית בכל רשות יתואמו על ידי הרשות והספק.

שר המדע אופיר אקוניס מסר: "ילדים שנחשפים בגילאים צעירים לתחומי מדע וטכנולוגיה הם הילדים שיעשו את השינוי של עתיד המדינה. אנחנו רוצים לתת הזדמנות שווה לכולם להיות חלק משפיע בשינוי הזה. כבר היום ניתן לראות את ההשפעה העצומה של היזמים הישראלים הצעירים במגוון תחומים מדעיים וטכנולוגיים, ואנו שואפים לשמר ולהעצים את התופעה".

מקור הידיעה

לכל קייטנות קיץ 2018 בכל רחבי הארץ לחץ כאן