חזרה לתוצאות החיפוש

בית היוצר - איגוד סדנאות חינוכיות

סדנאות גרפיטי ואמנות רחוב

במשך עשרות שנים נחשב הגרפיטי לוונדליזם שנראה בעיקר בכתובות מחאה שרוססו על קירות ו"ליכלכו" את הערים. אנו רואים בגרפיטי עולם של צבע ושל דמיון דרכו כל אחד יכול להתבטא וליצור.

סדנאות היפ הופ וספוקן וורד

בסיסה של החוויה המוזיקלית הוא המפגש האנושי! המפגש המוזיקלי טומן בחובו יצירה אישית וביטוי עצמי, שיתוף פעולה, יצירה קבוצתית ופתיחות, חיבור בין רגש לצליל ולפעמים תחושה של הארה מוזיקלית. המוזיקה היא במה ליצירת קשר, לביטוי אישי ולביקורת חברתית, כלי לשינוי ולחינוך.

* סדנאות תיפוף רחוב וקצב

* סדנאות היפ הופ וספוקן וורד

* הדרכה וריכוז מועדוני מוזיקה לילדים ונוער

* חוגי היפ הופ וספוקן וורד שנתיים

* אירועי שירת המונים!

סדנאות מלאכה בעץ

שילוב של דמיון, תכנון, השקעה, עבודה פיזית, ויצירה קבוצתית. בבית המלאכה הנודד חולמים על דברים גדולים ובעזרת הידיים הופכים את החלום למציאות.

נפתח את יכולת הדמיון ואת יכולות העשייה. השילוב ביניהם חשוב לתחושת המסוגלות, הביטחון העצמי והוא מהווה פתח לעולם אינסופי של יצירה.

* סדנת בניית פינת ישיבה

* סדנת מחזיקי מפתחות

* חוגי יצירה בעץ שנתיים

מרכז הדרכה לקיימות וסדנאות יצירה בשימוש חוזר

מרכז הדרכה אקולוגי בפריסה ארצית, המפתח תכניות חינוכיות בנושאי הקיימות.

התכניות מותאמות לכל הגילאים והאוכלוסיות ומשלבות פעילויות רעיוניות ויצרניות, בתחומי קיימות מגוונים – פרמקאלצ'ר, יצירה בשימוש חוזר ופעילות קהילתית.

דרך הפעילות החווייתית החניכים ירכשו כלים לייצור אלטרנטיבות לתרבות הצריכה, על השלכותיה הסביבתיות והחברתיות, ויתנסו בדרכים חדשות לצמצום פגיעתנו בטבע ואף לשמירתו ולטיפוחו.

* סדנאות יצירה בשימוש חוזר

* מתחמי יצירה לאירועים קהילתיים והפנינגים

* חוגים שנתיים

סדנאות תנועה ואקרובלאנס

אקרובאלנס הוא תחום ספורטיבי-אומנותי אשר התפתח מעולם הקרקס. הוא מורכב מתרגילים בזוגות, שלשות או יותר, המבוססים על תנועה, שיווי משקל, הקשבה לאחר ושיתוף פעולה.

תרגילי האקרובאלנס מחזקים את תחושות המסוגלות האישית, האמון בקבוצה וכישורים נוספים כמו אלתור, גמישות ותנועה וכמובן הרבה הנאה.

* סדנאות אקרובלאנס לילדים, נוער ומבוגרים

* מתחמי אקרובלאנס פתוחים לאירועים קהילתיים והפנינגים

* חוגים שנתיים לפעילות הורים וילדים