חזרה לתוצאות החיפוש

אשר לוי סוכנות לביטוח - מעטפת ביטוחית אטרקטיבית

 • שם:
  אשר לוי סוכנות לביטוח
 • עיר/ישוב:
  מודיעין
 • כתובת:
  לב העיר 14, קניון עזריאלי
 • מנהל/ת:
  אשר לוי
 • טלפון:
 • דוא”ל:

'אשר לוי סוכנות לביטוח'

הוקמה על ידי אשר לוי, סוכן, מומחה לביטוח ומגשר מאז 1997. הסוכנות הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה מעטפת ביטוח ובטחון העונים לצרכים משתנים כתוצאה מהדינמיות של השוק, תקנות, רגולציות, שינוי בצרכים האישיים והמשפחתיים ועוד.

ה'אני מאמין' של הסוכנות

לספק מעטפת ביטוחית המאפשרת לכל לקוח לבחור את המענה המתאים לו, תוך קבלת ייעוץ מקצועי ומיטבי המותאם אישית לצרכיו הייחודיים.

בזכות פתרונות הביטוח הייחודיים הנתפרים על ידי אשר לוי לקבוצות ייחודיות ובזכות הפיכתו לאחד מהסוכנים המובילים בישראל בייעוץ מקצועי ובביטוח לקייטנות, לגננות, לגני ילדים, ולמשפחתונים

הסוכנות זוכה למוניטין רב.

מעטפת ביטוחית אטרקטיבית הכוללת ביטוחי ילדים, תוכניות פנסיה, בריאות וחיים מיוחדות.

מוסדות חינוך

הביטוחים והליווי של אשר לוי, איתך בכל תחום בחיים

ביטוח מקצועי לגן ולגננת

גננת! ביטוח לגן לא מחדשים אוטומטית.

אם גם אתן לא ממש מרוצות מהביטוח או אם גם עליכן ההורים לוחצים להכיל ביטוח מקיף יותר… בדקו הצעה מקצועית נוספת ורק אז קבלו החלטה.

לגן הילדים, למשפחתון או לצהרון מומלץ לרכוש ביטוח רק ממומחים, מהסוכנויות המובילות והוותיקות בענף גני ילדים ומוסדות חינוך.

בדקו כי הסוכנות מציעה לכן מגוון מסלולי ביטוח המותאמים לצרכים שלכן במחירים אטרקטיביים ובכיסויים אפקטיביים ואל תתחילו את השנה בלי ביטוח מקצועי.

ביטוח באמצעות סוכנות 'אשר לוי' כולל:

ביטוח צד שלישי לגן, הוצאות רפואיות, ביטוח תאונות אישיות, אמבולנס לפינוי, ביטוח לעובדי הגן, ביטוח למבנה, הגנה משפטית וביטוח פנסיוני לבעלת הגן.

סקר בטיחות מקיף על ידי יועץ בטיחות – אופציה בתשלום

מכתב פנייה להורים

הרחבות: פנסיה לבעלת הגן (פנסיה לעצמאים) ופנסיה למועסקות בגן (פנסיה לשכירים) – המחויבת על פי חוק.

רק אצלנו - טיפול בתביעות, משלוח פוליסה, חתימה על אישורים לרשויות ופגישת שירות - ללא עלות נוספת

עלות גמישה בהתאם למרכיבי המעטפת הביטוחית

ביטוח לגני ילדים

המעטפת הביטוחית של אשר לוי לגן ולגננת כוללת:

.

פוליסת ביטוח מקיפה לבטיחות בגנים ולגננת:

.

*כוללת ביטוח צד שלישי לגן, הוצאות רפואיות, ביטוח תאונות אישיות, שירותי ביקור רופא, אמבולנס לפינוי, ביטוח לעובדי הגן, ביטוח למבנה, הגנה משפטית וביטוח פנסיוני לבעלת הגן.

*סקר בטיחות מקיף על ידי יועץ בטיחות (סקר בטיחות מקיף)

*לחצן מצוקה מחובר למוקד לסיוע מיידי

*מכתב פנייה להורים הכולל את מפרט הביטוח ומציג את האמצעים הנעשים למען בטיחות הילדים

*מוקדי שירות לתיקון נזקי צנרת, להתייעצות עם רופא ועוד.

ביטוחים ושירותים משלימים:

ביטוחים:

ביטוח בריאות לגננת, ביטוח לסייעות, ביטוח תאונות אישיות לגננת, ביטוח למקרי נכות, ביטוח להורים המבקרים את הגן, ביטוח לצד ג' ועוד

לחצן מצוקה:

לחצן מצוקה מוגדר כחובה על ידי משרד התמ"ת! הלחצן, הממוקם בתוך הגן, במיקום נגיש ונוח, יכול לשמש את הגננת במצבי חירום אשר כל גננת יכולה להיתקל בהן בגן: מקרי חירום רפואיים, מצבי חירום ביטחוניים, מצבי חירום משטרתיים, ייעוץ רפואי בטלפון, שרפה ואפילו… אלימות מזדמנת בתחומי הגן

מדוע אסור לוותר על ביטוח לגן?

כאשר ההורים מפקידים בידי הגננת את היקר להם מכל – את ילדם – הם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שילדם יחזור אליהם בסוף הום בריא ומאושר. הם סומכים על הגננת וגם על התנאים בגן… הם בחרו בך כראויה לשמור עליהם, על הקטנטנים.

לעיתים רבות מידי מתרחשים אסונות בקרב ילדים. פעמים רבות מידי ניתן לשמוע על מקרים מצערים. ילדים נפצעים, ילדים רבים, ילדים עלולים ליפול בגן המשחקים, להיפצע בתאונת ההסעה, להתייבש בטיול או לחלות באמצע היום. חס וחלילה! הביטוח המקצועי והנכון שתבחרי לגן יכול למזער את הנזק. הביטוח הנכון יכול לוודא שאת הגננת לא תצטרכי לטפל בעצמך ולבדך באירוע (כאשר שאר הילדים בגן…). הביטוח הנכון לגן יכול להגן עלייך מפני תביעות…

שלל מרכיבי המעטפת הביטוחית של אשר לוי יכולים לוודא שאת, הילדים וההורים תרגישו בטוחים ככל שניתן.

הנחיות כלליות והנחיות בטיחות למפעילי צהרונים וקייטנות

לקראת הקיץ הקרב ובא, הילדים שוהים במסגרות שלכם יותר מ3 שעות ביום והאחריות שלכם גדולה יותר, מדובר בתקופה ללא מסגרות חינוכיות, ילדים חדשים וותיקים, שעות היום ארוכים יותר, האחריות שלכם כמפעילים גבוהה יותר משמעותית.

.

* לעניין בטיחות המקום, יש להקפיד ביתר שאת בתקופה זו על בטיחות המבנה והמקום בו אתם שוהים לפי נוהלי הבטיחות המצורפים כאן.

*.הילדים שנמצאים במסגרת כל שעות היום, יש להקפיד כי כל הפעילויות המגיעות מבחוץ, או כל האטרקציות שמגיעות לקייטנה, יעברו את כל אישורי הבטיחות והביטוח.

* יש לקרוא את כל הנהלים שכתובים בחוזר מנכ"ל של משרד החינוך והקפדה על יישום הנהלים, גם אם אינכם חייבים ברישון להפעלת קייטנה.

*.בתקופת קייטנת הקיץ, החשיפה גבוהה יותר לשמש ולחום לכן גדלים מקרי התייבשויות, הרעלות מזון, פציעות, טביעות, ומקרי אלימות כשיש יציאה ממסגרות. ישנה חשיבות לא לחסוך במדריכים בוגרים , בכוח אדם מיומן ובציוד עזרה ראשונה על מנת לתת מענה לפציעות שטחיות.

* אטרקציות חשובות אך לא בכל מחיר. להורים חשוב יותר מכל שהילדים יחזרו לביתם בשלום.