חזרה לתוצאות החיפוש

אילן לביא יועצי בטיחות ונגישות בע"מ -

 • שם:
  אילן לביא יועצי בטיחות ונגישות בע"מ
 • עיר/ישוב:
  מושב אמונים, ד"נ אבטח 79265
 • כתובת:
  הרימון 58,
 • טלפון:
 • דוא”ל:

בעל עסק - מנע עוד היום אסון, והקטן את הסיכון לפגיעה בעובדיך על כל המשתמע מכך. על מנת לשמור על אקלים נאות של בטיחות בעבודה, היעזר בשירותיה של חברת אילן לביא בע"מ.

מי זקוק לייעוץ מקצועי בנושא בטיחות בעבודה?

בטיחות בעבודה רלוונטית למעסיקים, לעובדים ו/או לקבלנים כאחד, הניצבים כיום אל מול חוקים ותקנות שעליהם לקיים. הימים שבהם העובדים עבדו בתנאים לא תנאים, לאורך משמרות ארוכות מאוד ובתנאי עבדות, חלפו זה מכבר. בפסקי דין רבים אשר פורסמו ואשר עוסקים בבטיחות בעבודה, מתריעים השופטים וקובעים כי על המעסיקים לספק מקום עבודה בטוח ומוגן לעובדים, הנותנים בהם אמון, ללא קשר אם הם עובדי כפיים, עובדי משרד והיי-טק או מדענים.

שירותים הניתנים בחברתנו בנושא בטיחות בעבודה:

ייעוץ מקצועי בנושא בטיחות, גיהות, נגישות ובריאות תעסוקתית

בדיקות בטיחותיות של ציוד ומתקנים

הערכת סיכונים וניהולם

עריכת מחקרי בטיחות

ייעוץ בנושא חומרים מסוכנים

חקירת תאונות עבודה

מתן חוות דעת של מומחה לבתי המשפט

ייצוג מול רשויות כיבוי האש, המשטרה, העיריות והמשרד להגנת הסביבה

תיק שטח הוא אוגדן שמיכל את כל המידע על מבנה מסוים והדבר הראשון שכוחות הכיבוי וההצלה יחפשו כשיגיעו למבנה שבו מתרחש אירוע חירום.

לכן, חשוב מאוד שבכל מבנה שנדרש על פי חוק שיימצא בו תיק כזה, להלן:

מבני מגורים רבי קומות שגובהם הינו מעל 29 מטרים מהכניסה הקובעת.

מבנים נוספים המפורטים בחוק לרבות גני אירועים, אולמות אירועים, בתי חולים, קניונים, בתי אבות בנקים, בתי מלון, פנימיות, מבני תעשייה ומסחר גדולים, מרכזים מסחריים ומרכולים גדולים, מסופי נוסעים של תחבורה ציבורית, כפרי נוער, אולמות גדולים (לרבות בתי קולנוע, תיאטראות ועוד) ומבני משרדים ששטחם עולה על 2,000 מ"רו/או שהינם בעלי 4 קומות ומעלה

הכנת תיק שטח

לטובת הכנת תיק שטח נדרשים מומחים בתחום, אשר ידאגו לכך שבתיק יימצאו כל המסמכים והפרטים שיסייעו לכוחות הכיבוי והפינוי להתמודד עם אירוע החירום ביעילות המרבית.