חזרה לתוצאות החיפוש

אילן וייס - מופע מצחיק במיוחד

 • שם:
  סטנד אפ לילדים
 • עיר/ישוב:
  תל אביב
 • כתובת:
  רמת אביב
 • מנהל/ת:
  אילן וייס
 • טלפון:
 • דוא”ל:

אילן וייס סטנד אפ לילדים

אילן וייס הוא שחקן ובוגר בית הספר למשחק בית צבי, אילן וייס משחק בסדרות טלוויזיה, סרטי קולנוע ומוכר לילדים מהסדרה "שמש". אילן וייס מופיע כבר 15 שנים מול ילדים ובמהלכן התגבש אצלו הרעיון להעלות מופע סטנד אפ לילדים כהפעלות לימי הולדת. אילן וייס בנוסף להיותו שחקן גם כותב את הבדיחות בתוכנית "מועדון לילה" עם ארז טל ועוד תוכניות.

מופע סטנד אפ לגילאי 9-12 אילן וייס

אילן וייס בתוכנית הבוקר עם אורלי וגיא

מופעים לילדים

לאילן וייס ישנם שני סוגי מופעי סטנד אפ לילדים כהפעלת לימי הולדת האחד לגילאי 4-8 והשני לגילאי 9 ומעלה. המופע פרדריך התוכי הוא המופע לקטנים בו אילן וייס מספר אודות תוכי שובב במיוחד שעבר לגור אצלו בגינה ומחליט להיות חבר הטוב ביותר שמערב בכל דבר שאילן וייס עושה.המופע לגילאי 9 ומעלה מדבר על בית הספר, הפייסבוק, על יעלי חברתו של אילן ועוד. אלא הם מופעים שמיועדים להפעלות לימי הולדת וההומור הוא בגובה העיניים וללא ירידות על הקהל.

הסטנד אפ של אילן וייס כהפעלות לימי שיא בקייטנות הוא מופע מצחיק ביותר שתראו (-: נקודה

סטנדאפ לגילאי 5-8

מופע מצחיק במיוחד לקטנטנים המספר על פרדריך התוכי המדבר שנוחת לפתע על עץ תות בגינה של אילן ונכנס לחייו,

השניים נקשרים ונעשים חברים ואילן מגלה עד כמה התוכי החביב והנחמד הוא בעצם שובב!

* סטנדאפ לגילאי 9-13

מופע קורע בטירוף לילדים גדולים המספר על כל הנושאים שילדים הכי מחוברים אליהם היום:

- וואצאפ

- עניינים שבינו ובינה

- סמארטפונים

- בית ספר ומורים

ועוד.

יום הולדת באווירה אחרת עם אילן וייס שהילדים לא ישכחו! עם אומן סטנדאפ מצחיק במיוחד עם ניסיון רב בתחום וחוש הומור קורעעע מצחוק ילדים!

הפעלות לימי הולדת

מחפשים הפעלות לימי ההולדת של ילדכם ועוד מקוריות? קיבלתם כבר מאות של המלצות אך אתם עדיין לא בטוחים במאת האחוזים מהי האטרקציה שתרים את המסיבה ותשאיר זיכרון ילדות מקסים לילדכם? אתם לא לבד, כיום ישנן מגוון רב של אטרקציות להפעלות לימי הולדת, אך רובן מופעלות על ידי חובבנים או שהינן נדושות ביותר שלהזמין אותן זה רק כדי למלא שעה וחצי של חור במסיבת היום הולדת.

אז עכשיו תכירו משהו חדש, זורם, מצחיק ובגובה העיניים בתחום הפעלות לימי הולדת וזה הסטנד אפ של אילן וייס, הפעלה מקורית, כזאת שתגרום לכל המשתתפים בה להתגלגל מצחוק, חשבו על סטנד אפ לילדים – חשבו אילן וייס.

מופע סטנד אפ לגילאי 9-12 אילן וייס

מופע סטנד אפ לגילאי 5-8 אילן וייס