חזרה לתוצאות החיפוש

אייקליימב - קירות טיפוס -

סרטון תדמית

החזון שלנו

אנו מאמינים כי פעילות ספורטיבית חיונית לגידול ילדים בריאים ומאושרים. כיום רוב זמנם מוקדש למשחק במשחקים אלקטורניים, כך שהמטרה שלנו היא לחשוף את היתרונות של משחק בסביבה ספורטיבית מהנה ולתת לילדים הזמנות לעסוק בפעילויות פיזיות שונות.‏

פנטופיה מתחם טיפוס לילדים

טונות של כיף

פנטופיה הוא המקום בשביל הקטנטנים לחקור את הסביבה ולהגיע לגבהים חדשים בסביבה חברתית. זה מגרש משחקים שמייצר רגעי צחוק, חשיבה יצירתית

Funtopia הוא המקום בשביל קטן כדי לחקור לגבהים חדשים בסביבה חברתית. זה מגרש משחקים שמייצר רגעי צחוק, מחשבה יצירתית ותחרויות שמכניסות את הילדים לעולם של הרפתקאות שתוכננו במיוחד כדי לשים חיוך על הפנים שלהם.

אנחנו בטוחים שכשאתה היית בן 6 או 7 לא היית מחמיץ לטפס על שלד של דינוזאור, וכנראה שלא היית מוותר על ההזדמנות לעשות את זה גם עכשיו. בוא ותנסה! פנטופיה מיועד לילדים בגילי 5 ומעלה, ואצלנו בפנטופיה כולם ילדים!

פנטופיה פשוטו כמשמעו “עולם כיף” – מקום להרפתקאות

Funtopia פשוטו כמשמעו “עולם כיף” – מקום להרפתקאות בו הכול יכול לקרות. כאן ילדים יכולים לטפס ולשחק בעצמם או עם חבריהם – הצוות שלנו תמיד בכוננות מלאה וכולם בפנטופיה זוכים לחוויה מדהימה.

קושי המתקנים הם בינוני עד גבוה ומותאמים לאנשים בכל הגדלים ובכל הגילאים. כולם נבנו בתהליך חשיבה על מנת לגרום את מירב ההנאה למשתתפים.

למה זה בריא

אנחנו היוצרים של פנטופיה מאמינים כי שמירה על בריאות וכושר חשובים על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה. זו הסיבה בגללה התאמנו את פנטופיה כך שתטיב עם הגוף שלך לא פחות מאשר תספק לך הנאה. בפנטופיה אנו מבצעים פעילויות כמו טיפוס, מתיחה וקפיצות ומשלבים גם כיף וגם שמירה על כושר.

יש כמות עצומה של נתונים מדעיים שמראה כמה טוב טיפוס לבריאות שלך, אבל את הדברים החשובים ביותר הם שיפור פעילות לב וכלי דם, שיפור התיאום בין העין וליד, טונוס, עוזר ליציבה של הגוף ועוד מספר שיפורים נוספים.

טיפוס וקפיצה היא גם דרך להתגבר על פחדים וחרדות גדולה. זוהי דרך טובה למצוא הגבולות הנוכחיים שלך ולדחוף אותם יותר ויותר.

יש גם חלק חברתי, הפנטופיה הוא מקום בו צוותים נוצרים באופן טבעי. האתגר הוא לעזור לאנשים להתעלות על עצמם ולעבוד יחד לקראת שיפור עצמי. יש קסם לכל התהליך הזה שאנחנו אוהבים לקרוא לו תופעת FunBeilevable. אם אתה רוצה להבין באמת על מה מדובר, פשוט תגיע אלינו – אנחנו מחכים רק לך! ולילדים שלך כמובן.

ימי הולדת

ב- iClimb אירוע מכל סוג שהוא הוא חוויה בלתי נשכחת, לא שגרתי, חווייתי המותיר חותם על כל משתתף. אירועים ניתן לחגוג בכל אחד מאזורי הפעילות (פנטופיה, בולדר, טופ-רופ או שילוב מנצח בין מספר מתחמים).

יום הולדת שכולו חוויה בלתי נשכחת !

שונה מכל ימי ההולדת, מיוחד ומלא באדרנלין והתרגשות. כמקצוענים בתחום האתגר בנינו בשבילכם פעילות יום הולדת אתגרית ומיוחדת. התכנית משלבת מגוון אטרקציות ופעילויות מאתגרות, לכל גיל עם הרבה הנאה וכייף.

אנו מזמינים אתכם לארגן לילדיכם אירוע יום הולדת/בני מצווה בלתי נשכח ועתיר בפעילות כיפית לכבוד היום שהם חיכו לו במשך כל השנה! יום הולדת זה יותר מיום מיוחד בזכות עצמו ועל ידי הפקת אירוע אתגרי מיוחד תהפכו אותו ליום בלתי נשכח .

אנו נשמח לתכנן ולהתאים את תוכן האירוע לחוגגים או לאפשר לכם לחגוג במבנה אירוע "סטנדרטי" (שום דבר אצלנו אינו סטנדרטי) באורך של כשעתיים בו הילדים יתנסו במגוון סוגי טיפוס עם משחקים תחרויות והנאה.

במתחם מגוון מתקני גובה מלאי אדרנלין הניתנים לשילוב כחלק מהפעילות:

מגלשה אנכית:

המשתתף אוחז בידית, מועלה אוטומטית לגובה 8 מטרים וברגע עזיבת האחיזה גולש במהירות גבוהה למטה (הפעילות מתבצעת עם קסדה וחליפת מיגון ייעודית).

קפיצת אומץ:

קפיצה המשלבת קואורדינציה מגובה 7 מטרים. הקופץ עומד על משטח קפיצה ממנו מזנק לטרפז הנמצא באוויר ועליו לתפוס אותו (פעילות עם רתמה, קסדה ואבטחה אוטומטית).

הפעילות במתחם מתאפשרת החל מגיל 4 ולכל גודל קבוצה.

מתחם הקפיטריה יארח את החוגגים עם מזון מגוון לאירוע, כך תוכלו להירגע וליהנות עם ילדכם ולהשאיר לנו את הסידורים והארגונים.

החוגג יוביל וידגים את הפעילות האישית והקבוצתית וניתן דגש על שימתו במרכז.

בחצי השעה האחרונה לפעילות נעבור לקפיטריה לטקס יום ההולדת והכיבוד.

חוגים

חוגי הטיפוס מקנים למשתתפים לא רק מסגרת בה לומדים לטפס, אלא גם את היכולת לחזק את הגוף, לעבוד על כל קבוצות השרירים, ללמוד לטפס ולאבטח בצורה נכונה וכן תפעול מקצועי ובטיחותי של ציוד הטיפוס.

חוגי הטיפוס מאוגדים תחת האקדמיה לטיפוס המהווה בית ספר מקצועי, הדרכתי לדור ספורטאי הטיפוס הבאים של מדינת ישראל. במסגרת האקדמיה לטיפוס מתקיימות פעילויות רבות נוספות כדוגמת תחרויות, ליגת טיפוס, אירועים חברתיים ועוד.

חוגי הטיפוס מקנים למשתתפים לא רק מסגרת בה לומדים לטפס, אלא גם את היכולת לחזק את הגוף, לעבוד על כל קבוצות השרירים, ללמוד לטפס ולאבטח בצורה נכונה וכן תפעול מקצועי ובטיחותי של ציוד הטיפוס.

טיפוס מעניק לילדים ומבוגרים כאחד את המקום בו הם יכולים וצריכים להתמודד עם מצבים בלתי רגילים בתנאים לא מוכרים, את היכולת להתמודד מנטאלית עם פחד ולהעלות את הביטחון העצמי שלהם, את היכולת לסמוך ולתת אמון באחר ובעצמם, הטיפוס מעלה ומחדד את יכולות הריכוז ומעניק תחושת הישגיות והצלחה שאין כמותה. חוגי הטיפוס משלבים בין טיפוס אינדבידואלי לעבודה ואימון בתוך קבוצה.

החוגים אשר מתקיימים ב iclimb, נערכים ומועברים ע"י צוות מאמנים ומדריכים מיומן וותיק אשר ילווה אתכם בכל שלב ויעזור לכם לה