ליהנות מכל הטוב של קייטנת גלישה תל אביב

בואו להתפנק בקייטנת גלישה תל אביב , קייטנות  2018 !


אם הילד או הילדה שלכם משוגעים על ים למה שלא תנצלו זאת לטובתם? כיום ילדיכם יכולים להינות מקייטנת גלישה תל אביב שמתקיימת אמנם על חוף ת"א, אבל ההרגשה היא כמו מינימום בהוואי.

קייטנת גלישה שכזו מיועדת לילדים מגיל 6 ומעלה בעלי ידע בסיסי בשחייה. אבל בקייטנה זו לומדים הילדים יותר מגלישה אלא ערכים נוספים וכדאי לכם להמשיך ולקרוא.

קייטנת גלישה תל אביב – הדרך שלכם לחזק את ילדיכם.

קייטנות מסוג זה מחזקות את ילדיכם מכל הבחינות בדרך של הנאה ובהתאמה אישית, למשל מבחינה גופנית, נפשית וכן מבחינת הבטחון העצמי.

למעשה, בקייטנה זו יקבל ילדיכם כלים להמשך החיים שיעזרו לו להתמודד עם פחדים וקשיים שונים, כי לאחר שילדיכם התגברו על הים אין דבר שהם לא יוכלו לעשות.

וכמובן שהם יינצלו את הקיץ באופן מקסימלי בקייטנה שמשלבת הנאה לכל החושים, חינוך וערכים.

קייטנת גלישה תל אביב -   בטיחות מעל הכל


בקייטנת גלישה תל אביב ילדיכם יקבלו ציוד גלישה ייעודי ובטיחותי שמותאם לילדים, למשל גלשני לימוד שעשויים מספוג רך, חולצת לייקרה, פעילות בחוף מוכרז עם שירותי הצלה ורפואה ועוד. בקייטנה זו ילדיכם ייהנו מהידע של מדריכים מיומנים ומקצועיים ויכירו את תנאי הים המשתנים. בנוסף, כל קבוצת גלישה כוללת מקסימום 5 ילדים כך שילדיכם יזכה ללימוד בקצב האישי שלו. וכמובן, הקייטנה נעשית ברשיון מלא וכוללת ביטוח.

וזוהי רק ההתחלה

קייטנת גלישה בחוף תל אביב היא חוויה שתישאר עם הילדים שלכם לאורך זמן. ואם עם הזמן הם ישכחו את החוויות שלהם מהקיץ (לא סביר אבל בכל זאת אפשרי), צילומי הוידאו והסטילס ידאגו להזכיר להם זאת גם בחורף הקר. ומה נדרש מכם לעשות? רק לדאוג לקרם הגנה, לכובע, לבגדים יבשים להחלפה ולמגבת. כל השאר עלינו כולל ארוחת בוקר, שתיה, צל ומצב רוח טוב.

קייטנת גלישה תל אביב  - אז מה צריך לעשות ? 

להינות מכל הטוב של קייטנת גלישה תל אביב עליכם לעשות פעולה פשוטה : ליצור קשר עם פורטל הקייטנות ולבחור את הקייטנה המתאימה מתוך מגוון קייטנות בתחום זה.

בפורטל אתם יכולים למצוא את הקייטנה בהתאם לתאריכים הרצויים וגיל ילדיכם במטרה אחת : להבטיח התאמה מושלמת והנאה מקסימלית לילדיכם. ואם יש לכם שאלות אתם יכולים לפנות לפורטל גם באמצעות הטלפון, הדוא"ל והפייסבוק.

קייטנת גלישה תל אביב

הדפסה שלח לחבר