קייטנות בירושלים לילדים שצריכים תעסוקה

יש ילדים שתמיד ימצאו דרכים להעסיק את עצמם ולאו דווקא מול המחשב והמסכים. הם נהנים לצייר, הם אוהבים לעצב, הם מסוגלים לשבת שעות ולפסל בפלסטלינה והחופשה אף פעם לא ארוכה מידי עבורם. אך יש כאלה שכל יציאה מהשגרה מצליחה לשעמם אותם ברמה כזו שהוריהם מוכנים לשלם כל סכום ובלבד שהילד יעשה עם עצמו משהו. יש גם את הילדים שההורים שלהם לא זוכים לחופשה בת חודשיים והם מחפשים נואשות פתרון עבור הילד שנשאר בבית לבדו משך שעות ארוכות בכל יום.

 

קייטנות בירושלים– לילדים שרוצים ליהנות בחופשה

 

הקייטנות בירושלים מציעות את מיטב הפעילות האטרקטיבית לילדים כאשר הם לא יחושו איך הזמן עובר. אטרקציות ייחודיות שיעניקו להם גם את החוויה הלימודית וגם את האקשן שאין קייטנה שתהיה שלמה בלעדיה. הפעילויות המוצעות כיום בקייטנות בירושלים כוללות גם את הטיולים החווייתיים וגם את הפעילות המדעית עם ניסויים מרתקים בנושאים שונים. גם תחום היצירות וההתנסות במגוון חומרים שונים אינו נזנח והילדים נהנים מהיכרות עם חומרים חדשים ומיצירות אומנות היוצאות תחת ידיהם לאחר הדרכה מתאימה.

 

 

קייטנות בירושלים - כיף לילדים – שקט להורים

 

הורים הנאלצים לצאת לעבודה מידי יום כאשר אין להם כל הנחות בגלל החופשה יכולים ליהנות מחופשה מדהימה וראש שקט מדאגות לילדים הנמצאים בחופשה כאשר הם יודעים כי הילדים שלהם נמצאים כולם במסגרת מסודרת שממלאה להם את היום. כאשר הילד חוזר בצהריים או בערב מהקייטנה גם המשך היום שלו ייראה אחרת כי אם הוא היה עסוק ומסופק משך שעות הבוקר הרי שהראש שלו יהיה 'מלא'. כך שגם המשך היום ייראה אחרת מילד שהתעורר מאוחר 'כי חופש היום' וכל הבוקר התמרח לו בחוסר מעש כאשר מהצהריים הוא כבר לגמרי יוצא מכלל שליטה והדבר בא ליד ביטוי הן בהתנהגות והן בהתנהלות היגעה לאורך כל שעות היום.

 

קייטנות בירושלים– הפתרון המושלם

 

אנחנו ממליצים מאוד לכל הורה וכל ילד, לדאוג לניצול מקסימלי של ימי החופשה בקייטנות. אלו לא יגרעו כלל מתחושה החופשה הדרושה להם כל כך. עצם היציאה מהמסגרת הפורמאלית כבר מעניקה להם את החופשה הדרושה והמסגרת של הקייטנה יוצקת לכל זה תוכן איכותי.

הדפסה שלח לחבר