פעילויות לקייטנה מוצלחת - קייטנות קיץ 2019


תרים אחר פעילויות לקייטנה ? כאשר בוחרים את הפעילות המתאימה יש לשים לב למספר נקודות חשובות. כך תצליחו לבחור את הפעילות המוצלחת והמתאימה ביותר לקבוצה שלכם. בערים שונות קייטנות בירושלים

 

קראו את המאמר הבא ולמדו כיצד מחפשים את הפעילות המוצלחת והטובה ביותר. כך תיהנו אתם יחד עם הילדים מימים של כיף וחוויה. להצלחת הקייטנה שלכם עבדו בצורה מושכלת והפיקו את הימים החווייתיים לילדים.

 

כך בוחרים פעילויות לקייטנה

 

גיל הילדים – לפני הכול חשוב לשים לב מהו הגיל של הילדים. לכל טווח גילאים מתאים לבחור סוג אחר של פעילות. ילדים קטנים אינם צריכים ריגושים עוצמתיים וחוויות מטלטלות.

 

הם לא ייהנו מהם... ואילו ילדם בוגרים יותר צריכים פעילות אטרקטיבית הרבה יותר. חשוב לחלק את קבוצת הילדים לפי שכבת הגיל – כדי להצליח להתאים לכל קבוצה את התכנית המתאימה לה.


גודל הקבוצה – בעת בחירת התכנית חייבים לשים לב לגודל הקבוצה. לא כל פעילות מתאימה לכל גודל של קבוצה. יש פעילויות שמתאימות לקבוצות קטנות. פעילויות אחרות מתאימות דווקא לקבוצות גדולות יותר.


תקציב – עליכם לבחון מהו התקציב שעומד לרשותכם. יש לחלק את התקציב הכללי בצורה מושכלת בין ימי הקייטנה. וזאת כדי לא להוציא סכומי כסף גדולים עבור ימים מועטים, ולמצוא את עצמכם ללא תקציב הולם ליתר הימים. הגדירו את התקציב שלכם ובחרו פעילויות שמתאימות למסגרת שלכם.


בטיחות – כאשר בוחרים פעילות חובה לשים לב לפן של הבטיחות. לא כל יציאה מתאימה ולא כל אתר אכן מגן על הילדים במהלך הפעילות. שימו לב לפרט חשוב זה בעת הבחירה. כי האחריות לשלומן של הילדים מוטלת עליכם. אסור לכם לזלזל בכך.


גיוון – כל קייטנה צריכה להציע גיוון של פעילויות לקייטנה. בכל יום יש לספק את החוויה המגוונת והמעניינת. אם בחרתם פעילות של יצירה תבחרו למחרת הפעלה או יציאה. אל תחזרו על עצמכם וגוונו את סגנונות ההפעלה.


רעיונות - פעילות לקייטנה

 

מחפשים רעיונות עבור פעילויות לקייטנה? אנחנו בקיט ופנאי מזמינים אתכם להתרשם ממגוון עצום של מפעילים ופעילויות. בואו למצוא את ההפעלה המוצלחת ביותר! אצלנו תוכלו לבחור את הפעילויות המתאימות לכם ביותר.

פעילויות לקייטנה מוצלחת

קייטנות קיץ 2019 בכל רחבי הארץ ממתינים לכם באתר קייט ופנאי 

 

הדפסה שלח לחבר